Lemora vs Enerstena (103:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lemora“ nepaliko jokių šansų „Enerstena“

2017 lapkričio 23 d., Ketvirtadienis, 23:04 val., peržiūros: 884

Ketvirtadienį, lapkričio 23 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko B pogrupio šeimininkų ,,Lemora" ir svečių ,,Enerstena".

Pirmasis rungtynių kėlinys jau parodė kas yra šių rungtynių favoritai, šeimininkai jau nuo pat pirmųjų minučių dėjo visas pastangas į gynybą, per pirmąjį rungtynių kėlinį leisdami varžovams įmesti tik 8 taškus – (20:8).

Antrame ketvirtyje svečiai įmetė porą tritaškių metimų, bet ties tuom ir viskas sustojo, „Lemora“ ir toliau užtikrintai puolė bei gerai gynė savo aikštės pusę. Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas (50:20).

Antroje rungtynių pusėje šiek tiek suprastėjo šeimininkų mėtimai, tačiau dėl to niekas nepakito, svečiams ir toliau niekaip nepavyko pralaužti „Lemoros“ krepšininkų gynybos. Galutinis rungtynių rezultatas (103:51).

,,Lemora" komandos treneris E.Kvilys: Priešininkai leido šiandieną mums žaisti ir laimėti. O šiandieną komanda vedęs į priekį žaidėjas L.Karalius, kuris neseniai prisijungė prie komandos, šiandiena labai gerai sužaidė.

„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo „Enerstena“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 19:14 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Lemora“ atsitiesė rungtynėse prieš „Artstone“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 17 d., antradienis, 00:05 val.)Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)Nepajėgiausios sudėties žaidusi „Enerstena“ patiesė „Modesta“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:14 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)