Omega vs Artstone (65:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

,,Artstone" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Omega'

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 21:25 val., peržiūros: 606

Trečiadienį, lapkričio 8 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje, įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko ,,Omega'' (šeimininkai) ir ,,Artstone'' (svečiai).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Bet likus žaisti paskutinę minutę ,,Omega" komandai pavyko perversti rezultatą savo naudai. (18:13)

Antrajame kėlinyje ,,Artstone" komanda pradėjo susižaisti. Įpusėjus rungtynėmis jie išlygino rezultatą.(33:33) O pasibaigus rungtynėmis rezultatas buvo (33:37)

Trečiojo kėlinio pradžioje ,,Omega" komanda pasirodė geriau. Jie išlaikė savo komandiškuma ir sugebėjo kėlinį užbaigti savo naudai.(56:47)

Ketvirtojo kėlinio pradžia ,, Artstone" komandai buvo palankesnė ir jie rezultatą pradėjo išlyginti. (58:58). Todėl dar ,,Omega" komandai buvo per anksti džiaugtis trečiojo kėlynio pergale. Taigi ketvirtasis kėlinys buvo palankesnis ,,Artstone" komandai. (65:71)

,Artstone" treneris J.Jokšas: Turbūt ketvirtajame kėlinyje sugrįžome į rungtynes ir pradėjom susižaisti. Paklaustas, ką galėtų išskirti savo komandoje, treneris atsakė: Išskirčiau žaidėjų pažangumą, susikaupimą, tai pat žaidėjus kurie vedė mus į priekį ir kurie padarė pagrindinį darbą T.Šiškevičius ir P.Pacevičius.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)J. Pilecko taškai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „RVG Baldai“ komandai (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)Artstone kiek netikėtai pripažino Best 4 You jėgą (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Artstone“ nutraukė „SD Ranga“ pergalių seriją (64:47) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 23:03 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Slepikas Motorsport“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)