RVG baldai vs Rapala (81:97)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Jokios intrigos. J. Pavlavičiaus vedama „Rapala“ vėl sutriuškino „RVG Baldus“ ir keliauja į Įmonių lygos finalą

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 22:55 val., peržiūros: 482

Balandžio 15-ąją dieną, sekmadienį „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių pusfinalio antrosios serijos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „RVG Baldai“ ir svečiai „Rapala“.

Rungtynės iškart prasidėjo itin aktyviai, abi komandos demonstravo aukštą žaidimo tempą ir rezultatyvumą. Nuo pat susitikimo pradžios svečiai bandė diktuoti savo sąlygas ir įpusėjus ketvirčui jie jau turėjo 5 taškų persvarą (9:14). Tačiau „RVG Baldai“ pradėjo sėkmingai stabdyti varžovų išpuolius ir rezultatas kurį laiką smarkiai netiko, bet kėlinio pabaigoje jų gynyba ir vėl pradėjo braškėti, o tuo iškart naudojosi svečiai. Kėlinuką 8:0 užbaigę „Rapala“ krepšininkai po pirmųjų dešimties minučių turėjo dviženklę persvarą – 18:28. Antrajame kėlinuke Šeimininkų gynyba visiškai nebesugaudė įsibėgusių varžovų ir jie per keletą minučių spurtavo 11:0 ir įgijo solidžią 21 taško persvarą (18:39). Į nokdauną pasiųsti svečiai antroje kėlinio pusėje atsigavo ir pradėjo mažinti deficitą. M. Gailiūno ir M. Stankevičiaus tamdemas kėlė vis daugiau problemų šeimininkų gynybai, tačiau „Rapala“ savo gretose turėjo nesulaikomai žaidusį ir vien per pirmą pusę 25 taškus pelniusį J. Pavlavičių. Jo vedama svečių komanda ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynies Po dviejų kėlinių dviženkliu skirtumu priekyje buvo „Rapala“ – 29:55

Po ilgosios petraukos šeimininkai iškart pradėjo vaišininti dvitaškiais savo oponentus ir pradėjo tirpdyti triuškinančią jų persvarą. Šiame kėlinuke svečių dominavimas nebebuvo toks ryškus ir solidžios persvaros turėjimas leido jiems kiek atsipalaiduoti, bet tai pajautę „RVG Baldų“ krepšininkai iš karto suaktyvino gynybą, o tai leido susikurti geresnes progas puolime po varžovų klaidų. Svečių viltis pakovoti dėl pergalės dar palaikė sėkmingiau užbaigtas kėlinukas ir vėl šiek tiek sumažinta varžovų persvara – 60:74. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų penkiais taškais iš eilės (65:74), tačiau po to jie per penkias minutes pelnė tik 6 taškus, į savąjį krepšį praleido 17 ir likus žaisti dvi minutes komandas jau skyrė 20 taškų (71:91). Per likusį laiką šeimininkams stebuklo sukurti nepavyko ir „Rapala“ laimėjo rungtynes rezultatu – 81:97 (18:28, 11:27, 31:19, 21:23) taip pat laimėjo seriją 2:0 ir tapo pirmaisiais Įmonių lygos, Didžiosios taurės finalo dalyviais.

.

„Rapala“ įveikė „Coca-Cola“ ir žengė į ketvirtfinalį (94:75) (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 21:01 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„RVG Baldai“ dar kartą įveikė prastai atakavusią „Ryterną“ ir pateko į „Įmonių lygos“ pusfinalį (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 01:15 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ 44 V. Vėlaičio taškai, nukalę „ASS & Endress + Hauser“ ekipai pergalę prieš „RVG baldus“ (2018 kovo 06 d., antradienis, 22:24 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)G. Mickevičius pataikė 11 tritaškių ir atvedė „Rapalą“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)