Ryterna vs Slepikas Motorsport (67:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Nepralaimėjusių komandų dvikovoje „Slepikas Motorsport“ įveikė „Ryterną“

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:02 val., peržiūros: 786

Lapkričio 22 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Slepikas Motorsport“ komandą. „Ryterna“ buvo iškovojusi penkias pergales iš tiek pat galimų, o „Slepikas Motorsport“ savo sąskaitoje turėjo keturias pergales ir nei vieno pralaimėjimo.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Slepikas Motorsport“, o baigiantis antrai minutei pirmus taškus pelnė ir „Ryterna“ (2:4). Baigiantsi trečiai minutei rezultatas buvo 2:6. Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Ryterna“ (8:6). Po dviejų taiklių tritaškių priekyje vel buvo „Slepikas Motorsport“ (8:12). Visgi paskutines kėlinio minutes geriau sužaidė „Ryterna“, kuri sužaidus pirmas 10 minučių pirmavo rezultatu 17:14.

Atro kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus tris minutes komandas skyrė penki taškai (26:21). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Slepikas Motorsport“, kurie pelnė 11 taškų be atsako (26:32). Devintą minutę persvara padidėjo iki 10 taškų (30:40). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Ryterna“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki šešių taškų (34:40).

Prasidėjus trečiam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė „Slepikas Motorsport“ (34:45). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o įpusėjus šeštai minutei komandas vis dar skyrė 11 taškų (41:52). Antroje kėlinio pusėje „Ryterna“ bandė vytis varžovus, bet „Slepikas Motorsport“ atsakydavo taikliais metimais ir neleido varžovams ženkliai priartėti (48:58).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Slepikas Motorsport“ tritaškiu (48:61). Vėliau „Ryterna“ sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (51:61). Trečią minutę šeimininkams pavyko sumažinti varžovų persvarą iki septynių taškų (56:63). NEtrukus į tai „Slepikas Motorsport“ atsakė dviem taikliais metimais (56:68). Po dar vieno „Ryternos“ spurto, kada jie pelnė penkis taškus be atsako, skirtumas sumažėjo iki šešių taškų (62:68). Baigiantis septintai minutei „Ryternos“ puolimas užstrigo, o „Slepikas Motorsport“ pelnė keturis taškus be atsako (62:72). Rungtynių pabaigoje „Slepikas Motorsport“ persvarą išlaikė (67:75). „Slepikas Motorsport“ iiškovojo penktą pergalę, o „Ryterna“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Slepikas Motorsport“ komandos treneris A.Lencevičius: „Šiandien pagrindinis raktas į pergalę buvo gynyba. Tikrai visi gynėmės gerai, stengėmės. Pavyko sužaisti geras rungtynes“. Paklaustas, ar šios rungtynės buvo dėl pirmos vietos, treneris atsakė: „Į lentelę dar gal anksti šiek tiek žvalgytis, bet pergalę iškovoti aišku yra smagu.“

„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)Svarbiais momentais pakritę tritaškiai leido „Slepikas Motorsport“ ekipai įveikti „Hidraulines sistemas“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Slepikas Motorsport“ žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 22:05 val.)„Slepikas Motorsport“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:18 val.)Įtemptose rungtynėse „Ryterna“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:45 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Slepikas Motorsport“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:13 val.)