Rapala vs ASS & Endress + Hauser (62:100)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62)

2017 gruodžio 01 d., Penktadienis, 00:59 val., peržiūros: 1081

Ketvirtadienį, lapkričio 30d., Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų „Rapala“ ir svečių „ASS & Endress + Hauser“.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo apylygia kova. Antroje kėlinio pusėje spurtavo šeimininkai ir įgijo 8 taškų persvarą, tačiau likus mažiau nei 2 minutėm varžovai surengė kelias sėkmingas atakas ir baigiantis pirmąjam kėliniui A.Sutkus smeigė tritaškį ir „ASS & Endress + Hauser“ laimėjo pirmąjį ketvirtį – (24:25).

Antrame kėlinyje dominavo svečiai, neleisdami „Rapala“ ekipai pelnyti nė taško daugiau nei pusę antrojo kėlinio, o patys susikrovė net 15 taškų pranašumą – (34:49).

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, svečiai ir toliau žaidė savo žaidimą, greit puolė, išnaudojo visas varžovų padarytas klaidas, o per ketvirtąjį rungtynių kėlinį „Rapala“ ekipai leido pelnyti tik 6 taškus. Galutinis rungtynių rezultatas – 62:100 (24:25, 10:24, 22:22, 6:29)

„ASS & Endress + Hauser“ komandos treneris A. Šalaševičius:

Laimėjom dėl gero puolimo, sumetėm 100 taškų, gerai kontroliavom perėjima į pozicinį, tai į greitą puolimą ir manau varžybos pavyko.

„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.),,ASS & Endress + Hauser" nesunkiai įveikė ,,Restauratoriai & Hausa" (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:35 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)