Dakra ‒ GAGA Studio vs Brentex Trailer & Partner (59:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“

2018 vasario 08 d., Ketvirtadienis, 22:44 val., peržiūros: 783

Ketvirtadienį, vasario 8 – ąją dieną, Varpo gimnazijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „Dakra ‒ GAGA Studio“ priemė svečius „Brentex Trailer & Partner“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketvirčio pabaigoje pradėjo ryškėti aikštelės svečių pranašumas. Nors šeimininkai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje rodė dantis, tačiau viską į vietas sudėliojo galingas „Brentex Trailer & Partner“ spurtas rungtynių pabaigoje.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „Brentex Trailer & Partner“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi su puse minutės, šeimininkai pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau per likusį laiką jie nepelnė nė taško, o „Brentex Trailer & Partner“ surengė spurtą 9, kuris leido jiems įgyti solidų pranašumą po pirmųjų dešimties minučių 11:20.

Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Dakra ‒ GAGA Studio“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė 9:4 spurtą ir taip įgijo jau pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:35.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet šeimininkų ekipa išlygino rezultatą (40:40). Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Brentex Trailer & Partner“ ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:60.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „Brentex Trailer & Partner“ iškovos pergale, rezultatu – 59:75.

„Brentex Trailer & Partner komandos treneris Š.Mickus: Kai kuriom atakom, gal nepaskubėjom ir apgalvojom tam tikrus sprendimus ir taikliai pataikėm. Tai lėmė mūsų pergalę.

„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko gerokai paprakaituoti rungtynėse prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Brentex Trailer & Partner“ be vargo įveikė penkiese susirinkusius „Celsis“ žaidėjus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)