Kesko Senukai vs Pastolinis (66:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 27 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą

2018 kovo 27 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 834

Antradienį, kovo 27 d., A.Sabonio KC salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės lemiamos trečiosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Kesko Senukai" ir svečių teisėmis atvykęs "Pastolinis".

Rungtynių pradžioje „Pastolinis“ iškart surengė spurtą ir po K. Bakanovo tolimo šūvio jau pirmavo dviženkliu pranašumu 2:12. Turimą persvarą svečiams pavyko išlaikyti iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus buvo priekyje 12:23.

Antrajame kėlinuke jau „Kesko Senukai“ aktyviai sužaidę puolime priartėjo iki minimumo – 26:27. Bet tada du tritaškius iš eilės suleido D.Gervickas ir „Pastolinis“ vėl nutolo. Dar vienas tolimas šio krepšininko šūvis kėlinuko pabaigoje sugrąžino svečiams dviženklį pranašumą – 30:43.

Trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkams ir toliau niekaip nepavyko rasti savojo žaidimo. L.Kandratavičius kėlinuko viduryje smeigė tolimą metimą iš devynių metrų, kuris kiek pabudino „Kesko Senukai“ krepšininkus ir šie po paskutinę sekundę pataikyto A. Buloto metimo jau buvo arti savo varžovų – 52:57.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, o užstrigusiu „Kesko Senukai“ puolimu pasinaudoję svečiai vėl padidino savo persvarą iki dviženklio – 54:64. Nors šeimininkams ir pavyko dar priartėti iki 66:69, tačiau paskutinę turimą ataką „Kesko Senukai“ surengė nerezultatyviai, kas palaidojo jų viltis iškovoti pergalę ir kelialapį į aštuntuką. Galutinis rungtynių rezultatas 66:70 (12:23, 18:20, 22:14, 14:13).

„Pastolinio“ krepšininkų Įmonių lygos Mažosios taurės ketvirtfinalyje laukia „KTU“ ir ASU & Co „AgroVIS“ poros laimėtojas. Kolkas šioje serijoje 1:0 priekyje „KTU“.

Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)Tik po atkaklios kovos ASU & CO „AgroVIS“ įveikė „Kesko Senukus“ (2017 lapkričio 04 d., šeštadienis, 14:32 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kesko Senukai“ ekipos (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:52 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Kesko Senukai“ ekipa (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:25 val.)