Coca-Cola vs ASS & Endress + Hauser (78:82)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ass&Endress+Hauser“ pranoko namuose žaidusius „Coca-Cola“ krepšininkus

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 21:43 val., peržiūros: 739

Sekmadienį, sausio 7-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko F pogrupio šeimininkų ,,Coca-Cola" ir svečių „Ass&Endress+Hauser“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai 6:6. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti,bet likus iki kėlinio pabaigos kelioms sekundėms „Ass&Endress+Hauser“ komanda įsiveržti į priekį 15:19.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai savo greitomis atakomis išlygino rezultatą ir pasivijo priešininkus (29:29). Bet svečiai buvo greitesni savo atakomis ir taikliais mėtimais 31:36.

Trečiasis kėlinys vėl prasidėjo apylygiai, tačiau vis šeimininkų komanda bandydavo pasivyti svečius, svečiai sugebėdavo atsilaikyti ir vienu žingsniu būti priekyje 46:55.

Ketvirtasis kėlinys tapo labai įtemptas. ,,Coca-Cola" komandos žaidėjas R.Mačiulaitis, pataikęs 6 taškus padėjo komandai pasivyti priešininkus. Vyko apylygi kova, abi komandos nenusileido taikliais mėtimais, bet likus mažiau negu minutei iki kėlinio galo, šeimininkai pradėjo bauduotis, o šituo pasinaudojusi „Ass&Endress+Hauser komanda pelnė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 78:82.

„Ass&Endress+Hauser komandos žaidėjas A.Urbonas: Mūsų pergalę lėmė, tai, kad susirinko komanda, nes kai pirmą kartą prieš juos pralošėm, mes buvome tik šešiese, o dabar atėjo daugiau komandos narių tai ir lėmė pergalę.

„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)„ASS & Endress + Hauser“ užbaigė „Acme“ sezoną ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:19 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)