Padangynas.lt vs Enerstena (93:63)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“

2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 21:48 val., peržiūros: 728

Pirmadienį Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Padangynas.lt“ (3/2) ir svečių teisėmis atvykę „Enerstena“ (1/2).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau „Padangynas.lt“ greitomis atakomis atitrūko nuo varžovų ( 9:2). Vis dėlto, „Enerstena“ išnaudojo gynybos spragas ir išlygino rezultatą ( 14:14). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau žaidė užsivedę ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 20:17). Antrą kėlinuką „Padangynas.lt“ pradėjo „sausa“ atkarpa 9:0, o varžovai tik 4 žaidimo minutę pelnė taškus ( 26:22). „Enerstena“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir lipo varžovams ant kulnų ( 36:35). Likus žaisti dvi minutes šeimininkai surengė keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki 8 taškų – 43:35.

Po ilgosios pertraukos pas svečius pasipylė klaidos, o „Padangynas.lt“ greitai atitrūko nuo varžovų, kur susikrovė dviženklį pranašumą ir išsaugojo iki trečio kėlinio pabaigos ( 58:43). Ketvirtame kėlinyje šeimininkai toliau išlaikė pranašumą, o Nerijus Aleknavičius tempė komandą ant pečių. Likęs laikas buvo tik formalumas ir finalinis teisėjo švilpukas skelbė „Padangynas.lt“ triuškinančią pergalę, rezultatu – 93:63 (17:20, 26:15, 15:8, 35:20)

Po laimėtų rungtynių „Padangynas.lt“ ekipos treneris,J.Kaškelis, kalbėjo:

„Sunki pradžia. Buvome visai nesusikaupę, tačiau trečiame kėlinyje pradėjome gintis, kaip buvome susitarę ir pavyko atitrūkti. Dėl traumų iškrito keletas žaidėjų, bet dar tik sezono pradžia, įsivažiuosime.“

„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:11 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)Rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Padangynas.lt“ komandos pranašumą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:25 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)