Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs RVG baldai (62:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Dienos rungtynėse „RVG baldai“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus ir atėmė iš jų antrąją vietą grupėje

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 00:27 val., peržiūros: 741

Trečiadienį, gruodžio 20 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (7-1) ekipos bei svečių „RVG baldai“ (7-1) krepšininkų. Tai buvo dvikova dėl antros vietos A grupėje.

Rungtynių pradžioje, daugiausia tikslių D. Urbono metimų dėka „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ ekipa įsiveržė į priekį 12:4. Visgi tada savo ekipą į priekį patraukė J.Tumpa ir „RVG baldai“ priartėjo iki 16:13.

Antrajame kėlinuke ir toliau svečių krepšininkas J.Tumpa metė vieną metimą po kito, jį puikiai papildė M.Stankevičius ir po šio žaidėjo tritaškio „RVG baldai“ nutolo 22:36. „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ ekipa kėlinuką pabaigė mažu spurtu 8:2 ir šiek tiek prisivijo varžovus. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant rezultatui 30:38.

Trečiojo kėlinuko pradžioje ir toliau „RVG baldai“ pirmavo dviženkliu pranašumu. Įpusėjus kėlinukui jų pranašumas siekė dvylika taškų – 38:50. Arčiau šeimininkams priartėti nepavyko, o po trijų kėlinukų jie atsilikinėjo 45:55.

Ketvirtajame kėlinuke po E. Rakicko ir J. Kajoko metimų „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ ekipa priartėjo iki 56:60. Bet tada puikiai sužaidė svečių krepšininkai J.Tumpa ir J.Pileckas, kurie ir nutiesė savo ekipai kelią į pergalę bei antrąją vietą grupėje. Galutinis rungtynių rezultatas 62:72 (16:13, 14:25, 15:17, 17:17).

J.Pileckas („RVG baldai“):

„šiaip susirinkome tikrai nepilnos sudėties, trūko daug tokių „key player’ių“. Iš tikro, buvo svarbus mačas, kovojome dėl antros vietos grupėje ir išspaudėme maksimumą, ką turėjome bei esame patenkinti rezultatu.“

„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 kovo 23 d., penktadienis, 21:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)