ASS & Endress + Hauser vs Vilmista (84:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 760

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ASS & Endress + Hauser“ (6/0) ir svečių teisėmis atvykę „Vilmista“ ( 2/4).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „ASS & Endress + Hauser“ ekipa ( 10:5), tačiau „Vilmista“ įjungė aukštesnę pavarą ir skirtumas ištirpo iki minimalaus ( 17:16). A.Urbonas smeigė 8 taškus iš eilės ir „ASS & Endress + Hauser“ susikrovė 4 taškų pranašumą ( 27:23). Antrame kėlinyje „Vilmista“ tik trečią žaidimo minutę pelnė tašku ir komandas skyrė dviženklis pranašumas. „ASS & Endress + Hauser“ toliau žaidė kaip iš natų ( 45:28). Per likusį laiką svečiams nepavyko prisivyti varžovų – 45:34.

Rungtynes Po ilgosios pertraukos „Vilmista“ pradėjo sausa atkarpa ir skirtumas ištirpo iki 7 taškų. „ASS & Endress + Hauser“ pavyko susigrąžinti turėtą pranašumą, kur išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ( 58:50). Ketvirtame kėlinyje „Vilmista“ lipo varžovams ant kulnų, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų (66:59). Per likusį laiką „ASS & Endress + Hauser“ išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovojo septintą pergalę iš eilės, rezultatu – 84:67 (27:23, 18:11, 13:16, 26:17)

Po laimėtų rungtynių „ASS & Endress + Hauser “ ekipos treneris, D.Budginas, kalbėjo:

„Sunkiai įsivažiavome, gal ta pertrauka išmušė, gal šalta salė buvo ir reikėjo laiko įsivažiuoti į vežes. Pas juos nebuvo keletos svarbių žaidėjų,manau, mums lengviau buvo.“

„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 21:53 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)„ASS Endress + Hauser“ sezoną pradėjo pergalingai (2017 spalio 20 d., penktadienis, 00:08 val.)„ASS & Endress + Hauser“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:32 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)