Brentex Trailer & Partner vs Enerstena (71:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

,,Brentex Trailer & Partner" rungtynių pabaigoje palaužė ,,Enerstena'

2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 22:20 val., peržiūros: 534

Ketvirtadienį, kovo 8 – ąją dieną Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazijos salėje įvyko įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Brentex Trailer & Partner“ bei svečių „Enerstena“. Rungtynės buvo labai permainingos, ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o „Brentex Trailer & Partner“ šį vakarą įrodė, kad svarbiausiais momentais jie sugeba mobilizuotis ir sužaisti sėkmingai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti, taigi, pirmasis kėlinys baigėsi beveik lygiai, nes tik vienų tašku pirmavo šeimininkai – 19:18.

Antrasis kėlinukas prasidėjo tai pat taškas į tašką (25:25), (29:29), bet likus 30 sekundžių iki kėlinio pabaigos svečių komandos žaidėjas N.Aleknavičius pataikę 4 taškus ir taip padėjo komandai padidinti savo pranašumą – 40:43.

Trečiojo kėlinio pradžioje geriau komanda pradėjo ,,Brentex Trailer & Partner", pasivijo priešininkus ir išlygino rezultatą . Jie išlaikė savo komandiškuma ir sugebėjo kėlynį užbaigti savo naudai – 60:56.

Ketvirtasis kėlinis prasidėjo ,, Enerstena" komanda susižaidė ir pradėjo išlyginti rezultatą (65:65). Todėl dar ,,Brentex Trailer & Partner" komandai dar buvo per anksti džiaugtis trečiojo kėlynio pergale. Taigi ketvirtasis kėlynis buvo palankesnis ,,Brentex Trailer & Partner" komandai, nes paskutinę sekundę sumetės abi baudas žaidėjas P.Daunys, padėjo komandai laimėti pergalę – 71:70

Brentex Trailer & Partner komandos treneris Š.Mickus: Mūsų pergalę šiadieną atnešė P.Daunys.

Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Brentex Trailer & Partner“ savo gynybos gniaužtuose uždarė „Best 4 You“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 17:34 val.)„Brentex Trailer & Partner“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Vilmistos“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nepaliko jokių šansų „Modesta“ (94:30) (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Brentex Trailer & Partner“ be vargo įveikė penkiese susirinkusius „Celsis“ žaidėjus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)