Požeminės linijos ‒ POLI vs Alaina & Limobus (52:47)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47)

2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 23:15 val., peržiūros: 787

Gruodžio 5d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir svečių „Alaina & Limobus“ krepšininkų.

Pirmąją rungtynių pusę užtikrintai pradėjo „Alaina & Limobus“ krepšininkai, nors abi komandos pirmąjį kėlinį pradėjo gan nerezultatyviai ir praėjus daugiau nei 5 pirmojo kėlinio minutėm 2 taškais pirmavo svečiai – 9:11. Tačiau baigiantis pirmąjam ketvirčiui „Alaina & Limobus“ ekipa susikaupė ir baigė kėlinuką turėdami dviženklį, dešimties taškų pranašumą – 10:20. Antrąjame rungtynių kėlinyje keitėsi ne daug kas, žaidimas tapo dar labiau nerezultatyvesnis ir abi komandos sugebėjo įmesti tik po 11 taškų. Svečiai sugebėjo išlaikyti savo pranašumą ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu – 21:31.

Antroje rungtynių pusėje savo užsispyrimą pradėjo rodyti „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkai, su savo geležine gynyba varžovams leido įmesti tik 6 taškus per visą trečiąjį rungtynių ketvirtį ir kėlinio pabaigoje sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Ketvirtąjame kėlinyje svečiams niekaip nepavyko persverti rezultato savo naudai, tačiau jie vis kvėpavo „Alaina & Limobus“ krepšininkams į nugarą ir likus mažiau nei 2 ketvirtojo kėlinio minutėm „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipa išlygino rezultatą – 45:45. Likus mažiau nei 1 minutei T.Matulevičius persveria rezultatą šeimininkų naudai, o perėmęs kamuolį ir įmesdamas 2 greitus taškus G.Bernackas užtvirtina pergalę „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas – 52:47 (10:20, 11:11, 13:6, 18:10).

„Požeminės linijos ‒ POLI“ treneris Darius Gražys:

Turbūt šiandien labai nesisekė puolimas, nieko nesugebėjom pataikyti net ir iš patogių padėčių, tačiau lemiamu momentu susikaupėm, nusiraminom ir nusprendėm, kad geriau padaryti nors ir mažą rezultatą, tačiau ypatingą pergalę.

„Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)„Pastolinio“ puolimo mašina pervažiavo „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 16:18 val.)Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:24 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)