Lemora vs Padangynas.lt (43:94)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Padangynas.lt“ lengvai susitvarkė su „Lemora“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 21:11 val., peržiūros: 826

Sekmadienį, sausio 14 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Lemoros“ bei svečių „Padangynas.lt“. Svečiai jau nuo pat pirmų minučių atrodė kur kas pajėgesni šiose rungtynėse ir tas vėliau atsispindėjo galutiniame rezultate.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau vėliau jie krito į duobę ir praleido net 16-ką taškų be atsako. Beveik po devynių minučių pertraukos „Lemorai“ pavyko pataikyti tolimą metimą besibaigiant kėlinukui. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 5:16. Antrojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir šeimininkai toliau strigo puolime. Tuo tarpu svečių ekipa neturėjo labai daug problemų puolime ir toliau tolo nuo savo varžovų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 22:42.

Trečiajame kėlinyje niekas per daug nesikeitė. „Padangynas.lt“ ir toliau aukšta pavara žaidė puolime ir gynyboje. Svečiai nemažą dalį taškų pelnė greitose atakose po varžovų klaidų ir skirtumas tik augo. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 32:73. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formalumas. Rungtynių nugalėtojas jau niekam nekėlė klausimų ir „Padangynas.lt“ iškovojo daugiau nei užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 43:94.

Jonas Kaškelis („Padangynas.lt“):
“Susirinkom visi, stengėmės. Negalvojom, kad prastas varžovas ir nėra prastas, bet neturėjo kelių savo žaidėjų, tad laimėjom ir tiek“.

„SD Ranga“ tris kėlinius vargo su „Lemora“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:16 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Padangynas.lt“ išsvaistė solidžią persvarą ir vos neprisižaidė su „Omega“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Padangynas“ nesunkiai įveikė „Pastolinio“ ekipą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 16:23 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Padangynas.lt“ įveikė „Lemorą“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)