Artstone vs Pastolinis (90:98)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 08 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Artstone savos sienos nepadėjo nugalėti Pastolinis komandos

2017 gruodžio 09 d., Šeštadienis, 00:13 val., peržiūros: 447

Vėlų penktadienio vakarą Įmonių lygos runtynėse Artstone priėmė svečius komandą Pastolinis. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai vedini savo lyderių M.Kaminskas bei D.Gervickas. Nors kėlinio viduryje komandas skyrė vos vienas taškas antrojoje jo pusėje intensyvių taškų lenktynių pirmieji neatlaikė Artstone, kurie po pirmo ketvirčio atsilikinėjo 20:32. Antojo kėlinuko pirmoje pusėje fantastišką pasirodymą surengė svečių žaidėjas D.Gervickas. Prie jau pataikytų trijų tolimų metimų pirmajame ketvirtyje jis per 4 minutes „susmeigė“ dar 5 tritaškius taip per pirmąją rungtynių pusę surinkdamas net 8 taiklius tolimus metimus ir padėjęs solidžiai atitrūkti 26:49. Vis tik labai komandiškai žaidę šeimininkai dar iki didžiosios pertraukos sugebėjo laimėti atkarpą 18:2 ir sušvelninti skirtumą iki 44:51.

Atrodos įkvėpti sėkmės ir pataikę ant geros bangos Artstone vaikinai sužaidus 3 minutes trečiajame ketvirtyje skirtumą ištirpdė iki minimumo 54:55, bet lauktą lūžį vis dar teko atidėti, nes keletos taškų persvarą savo pusėje iki pat kėlinuko galo išlaikė Pastolinis 65:70. Ketvirto ketvirčio pradžioje M.Jusčius dvitaškiu su pražanga galėjo atstatyti pusiausvyrą šiame mače, tačiau baudos metimas skriejo pro šalį. Sekančias tris minutes svečiai vėl kiek atitrūko, tačiau likus iki ketvirtojo kėlinuko 4 minutes sėkmingas jau minėto M.Jusčius tritaškis vėl didino intrigą iki maximumo 81:82. Gaila, tačiau tai buvo viskas ką šįvakar sugebėjo nuveikti šeimininkai. Rungtynių pabaigą ramiau ir užtikrinčiau sužaidę svečiai šventė pergalę 90:98.

Po rungtynių džiugia nuotaika užsitaisę Pastolinis vyrai dėkojo teisėjams už jų nuomone atliktą gerą darbą ir jau rezgė pergalės šventimo planus.

Tuo tarpu Artstone komandos žaidėjai nepaisant susirinkusios gausios palaikymo komandos neslėpė nusivylimo, bet sezonas dar tik įpusėja tad viskas dar prieš akis.

Artstone kiek netikėtai pripažino Best 4 You jėgą (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:41 val.)„Kesko Senukai“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją su „Pastoliniu“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 20:37 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)Keturiese rungtynes baigę „Vilmistos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Pastolinį“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:23 val.)Vienuolika D. Gervicko tritaškių neišgelbėjo „Pastolinio“ rungtynėse su „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)