Kauno technologijos universitetas vs Kesko Senukai (76:78)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 19:26 val., peržiūros: 899

Sekmadienį, gruodžio 10-ąją dieną, KTU chemijos fakulteto sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko D pogrupio šeimininkų ,,Kauno technologijos universitetas" ir svečių ,,Kesko Senukai".

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti, bet likus 15 sekundžių iki kėlinio pabaigos žaidėjas V.Pliauga sumetė abu baudos metimus ir taip įsiveržė į priekį.(22:20)

Antrajame kėlinuke ir toliau vyko lygi kova. Abi komandos apsikeitė greitomis atakomis ir taikliais mėtimais. Antrasis kėlinys baigėsi lygiai (46:46).

Po pertraukos komandos vis dar žaisdė rezultatyviai ir aktyviai, bet skirtumas tarp komandų žymiai nekito. Šeimininkai vėl pademonstravo kovingumą ir pabėgo nuo varžovų. Tai, kėlinuko pabaigą eilinį kartą sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir po trijų kėlinių pirmavo (68:61).

Lemiamą ketvirtį svečių komandos žaidėjas A.Zareckis pataikęs tritaškį ir dar atlikęs kelius rezultatyvius perdavimus, padėjo komandai išlyginti rezultatą. Vis dėl to,,Kesko Senukai" komanda padare greitas atakas ir iškovojo sunkią pergalę. Galutinis rezultas – 76:78.

,,Kesko Senukai" komandos treneris A.Zareckis: Šiaip visas varžybas atsilikinėjom vieną, dviems taškais. Bet pakeitėm gynoboje zonine ketvirtam kėlinį, varžovai neprisitaikė prie tokios gynybos ir laimėjome.

„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)„KTU“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Remzą & Langvilą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:19 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.),ASU & Co ,,AngroVIS"" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Kauno technologijos universitetas" (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:35 val.)