Coca-Cola vs ASS & Endress + Hauser (76:73)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca Cola“ privertė pirmą kartą šiame sezone kapituliuoti „ASS & Endress + Hauser“

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:50 val., peržiūros: 746

Sekmadienio, gruodžio 17 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos C pogrupio rungtynės, kuriose namuose žaidę „​Coca-Cola“ (5-3) priėmė grupės lyderius „ASS & Endress + Hauser“ (7-0).

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį įsiveržė „ASS & Endress + Hauser“, kurie po A. Urbono tritaškio buvo priekyje 9:13. Iki kėlinuko pabaigos svečiams pavyko susikrauti dar didesnį pranašumą ir pirmauti 13:20.

Nuo antro kėlinuko abi ekipos žaidė labai kietai, tiek gynyboje, tiek puolime. Įpusėjus antrajam kėlinukui septyniais taškais vis dar priekyje buvo „ASS & Endress + Hauser“ 22:29. Po M. Šmigelsko tritaškio „Coca Cola“ priartėjo iki 28:29, bet svečiai vėl šiek tiek nutolo ir pabaigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami 35:40.

Trečiajame kėlinuke „ASS & Endress + Hauser“ po G. Prabulio dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą 37:47. Bet tada L.Stočkus smeigė tritaškį, kuris leido šeimininkams šiek tiek priartėti – 46:51.

Ketvirtajame kėlinuke „Coca Cola“ ekipą į priekį pastūmė M. Šmigelsko tritaškiai ir šeimininkai įsiveržė į priekį 66:59. Visgi, „ASS & Endress + Hauser“ krepšininkų spaudimas davo savo vaisių ir svečiai priartėjo iki 68:67. Bet tada tritaškį smeigė V.Stočkus ir to „Coca Cola“ ekipai pakako. Galutinis šių rungtynių rezultatas 76:73 (13:20, 22:20, 11:11, 30:22).

V.Stočkus: („Coca Cola“) apie kibią ir agresyvią savo komandos gynybą:

„žinojom, kad jų įžaidėjas yra psichologiškai gana silpnas, pasinaudojom tuo, išmušėm iš vėžių ir jau pusės komandos nėra, nes žaidėjas kontroliuoja viską. O šiaip, kova buvo iki paskutinių sekundžių, laimėti galėjo bet kas.“

„Rapala“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:54 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)Pirmoje ketvirtfinalio kovoje „Rapala“ nepasigailėjo „ASS & Endress + Hauser“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.),, Callcredit" nesunkiai įveikė ,, ASS & Endress + Hauser" (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 20:56 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.)„Coca‒Cola“ pranoko kovingą „Celsio“ komandą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:10 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ 44 V. Vėlaičio taškai, nukalę „ASS & Endress + Hauser“ ekipai pergalę prieš „RVG baldus“ (2018 kovo 06 d., antradienis, 22:24 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)