Omega vs Pastolinis (94:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Pastolinis“ gerokai patampė nervus „Omegai“, bet vistiek pralaimėjo

2017 gruodžio 19 d., Antradienis, 00:38 val., peržiūros: 769

Pirmadienį, gruodžio 18 -ąją dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Pastolinis“ (svečiai). Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos, abi komandos žaidė kiek banguotai, tačiau svečiai sugebėjo atsilaikyti prieš varžovų šturmą pačioje rungtynių pabaigoje ir išnaudoję ilgesnio suolelio rezervą užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo rungtynes – 94:88 (25:12, 21:31, 18:28, 30:17).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana vangiai, atakos truko ilgai, o žaidėjams labai trūko agresyvumo. Žaidimas nebuvo rezultatyvus ir dėl nemažo klaidų skaičiaus bei netaiklių metimų, tačiau abi pusės atrodė panašaus pajėgumo, tačiau netrukus „Omega“ šovė į priekį ir vienu metu turėjo net 15 -os taškų pranašumą, kurį kėlinio pabaigoje šiek tiek aptirpdė svečiai – 25:12. Kur kas įdomesnis buvo antrasis kėlinukas, „Omega“ krito į duobę, o ir aukštą tempą diktavę svečiai netrukus pradėjo ir vėl mažinti varžovų persvarą. Žaidimas buvo atviras, tačiau komandų taiklumas šlubavo, bet šįkart kėlinio pabaigoje R.Vičkačka pataikė tris tritaškius iš eilės ir „Pastolinis“ vėl grįžo į rungtynes, o jų varžovai atrodė sutrikę. Tačiau paskutinį žodį pirmoje rungtynių pusėje tarė A.Dunda pataikęs tritaškį su sirena ir padarė „Omegą“ pasiekiamą vos vienu tolimu metimu – 46:43.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas jau buvo įdomesnis ir taškas į tašką. Penkias trečiojo kėlinio minutes nei vieno dvitaškio nemetęs „Pastolinis“ tolimu metimų serijos dėka įpusėjus ketvirčiui išlygino rezultatą (55:55). Svečiai neketino sustoti ir įtraukę dvitaškius į savo puolimo arseną varė į neviltį varžovų gynybą ir po trijų kėlinių pirmavo – 64:71 Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė „Omegai“, J.Keršys pelnė 6 taškus paeiliui ir jie parodė, kad net neketino nuleisti rankų ir labai greit vėl grįžo į rungtynes atsilikdami jau tik minimaliu skirtumu, o aikštelėje kova dėl pergalės prasidėjo iš naujo. Netrukus svečius ištiko taškų badas, o ilgesnį suolelį turėjusi „Omega“ dar labiau padidino tempą ir netrukus komandas skyrė jau 7 taškai, o rungtynių pabaigoje tolimi „Pastolinio“ metimai tikslo nepasiekė ir jiems teko pripažinti „Omegos“ pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu 94:88.

„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Pastolinis“ išsvaistė septyniolikos taškų persvarą ir krito prieš „Remza & Langvila“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 01:21 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)