Best 4 You vs Lemora (59:53)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Best 4 You pirmą pergalę iškovojo nukovusi Lemora ekipą

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 781

Sekmadienį Įmonių lygos varžybose Best 4 You komanda priėmė kitą komandą pavadinimu Lemora. Rungtynes kaip ir buvo galima laukti sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po dviejų D.Mockus tritaškių ir komandiškai žaidusių draugų pagalbos pirmavo net 3:15. Kiek netikėtai, bet keletas taiklių šeimininkų metimų po minutės pertraukėlės ir ideali gynyba leido po pirmo ketvirčio atsilikti jau tik 10:15. Antrajame ketvirtyje prasidėjo dar įdomesni reikalai. Best 4 You rado savo puolimo lyderį, kuriuo tapo T.Žiulpa. Jo ir kitų pastangomis kėlinio pabaigoje šeimininkai pirmavo jau 28:17 ir tik penki T.Čeida pelnyti taškai leido tą skirtumą kiek aptipdyti 28:22 po dvidešimties minučių.

Trečiajame ketvirtyje Best 4 You gretose atsirado kiti puolime blizgėję vyrai M.Maslenikovas bei M.Juščius. Svečių gretose toliau nesėkmingai iš toli šaudė vienas lyderių D.Mockus ko pasekoje po trijų ketvirčių šeimininkai artėjo pirmosios pergalės link. Nors visą ketvirtąjį ketvirtį šeimininkai vis dar buvo priekyje situacija ypač paaštrėjo likus trims minutėms kai iš toli tiksliai atakavo jau minėtas D.Mockus ir rezultatas tapo 51:50 vis dar Best 4 You naudai. Ir visgi sėkmė rungtynių pabaigoje atsisuko būtent į Best 4 You pusę, o labiausiai į M. Maslenikovą, kurio du tolimi šūviai išsprendė nugalėtoją. 59:53 pergale džiaugėsi linksmas Best 4 You kolektyvas.

Po permainingos kovos pergalę iškovojo „Enerstena“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 19:14 val.) Best 4 You tik pačioje rungtynių pabaigoje nusileido Dakra ‒ GAGA Studio (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„Best 4 You“ turėjo pripažinti „Lemoros“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:49 val.)Best 4 You neatlaikė Padangynas.lt komandos jėgos (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė „Lemorą“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Best 4 You“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (100:49) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:21 val.) Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 00:54 val.)