Brentex Trailer & Partner vs ASS & Endress + Hauser (63:73)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„ASS Endress + Hauser“ sezoną pradėjo pergalingai

2017 spalio 20 d., Penktadienis, 00:08 val., peržiūros: 695

Ketvirtadienį, spalio 19 dieną, VDU „Atžalyno“ progimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Brentex Trailer & Partner“ bei svečių „ASS Endress + Hauser“. Didžiąją dalį rungtynių komandos žaidė lygiai ir permainingai – tai viena, tai kita komanda turėdavo pranašumą savo rankose. Visgi, ketvirtajame kėlinyje svečių ekipa sužaidė gerą atkarpą, po kurios pasiklojo pamatus pergalei.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „ASS Endress + Hauser“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako. Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes, pirmuosius taškus pelnė ir aikštelės šeimininkai. Netrukus jie pavijo savo varžovus, bet tuomet dar septynis taškus be atsako pelnę svečiai įgijo jau dviženklį pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaiga buvo sėkmingesnė „Brentex Trailer & Partner“ ekipai, kuriems pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:18. Antrojo kėlinio pradžioje komandos žaidė ganėtinai apylygiai, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo šeimininkai, kurie pataikė keturis tolimus metimus. Visgi, jų puolimas vėliau kiek priblėso, o tuo pasinaudojo svečių ekipa bei susigrąžino pranašumą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:33.

Trečiasis kėlinukas buvo ganėtinai permainingas. Komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir vis nepasidalindavo pirmaujančios komandos vaidmeniu. Tai vieni, tai kiti persverdavo rezultatą. Viso kėlinio metu vyravo lygus žaidimas, tad skirtumas per daug ir nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 49:51. Lemiamą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais, tačiau tuomet „Brentex Trailer & Partner“ krito į duobę ir per tris minutes nesugebėjo pelnyti nė taško. Negana to, jie pridarė ir daug klaidų, kas leido „ASS Endress + Hauser“ ekipai dažnokai išbėgti į greitą puolimą ir pelnyti lengvus taškus. Svečiai spurtavo 10:0 ir įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkams nepavyko priartėti prie savo varžovų, tad „ASS Endress + Hauser“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 63:73.

A.Šalaševičius („ASS Endress + Hauser“):
„Manau, kad gynyba lėmė mūsų pergalę.Ypač ketvirtajame kėlinyje. Pradėjome gerai išlindinėti iš už užtvarų, nes pirmoje rungtynių pusėje su tuo turėjome problemų. Taip pat protingai užpuolėme. Bet pagrindinis raktas į pergalę buvo gynyba, praleidome tik 63 taškus, kas yra gerai“.

„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)„ASS & Endress + Hauser“ atsigavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:32 val.)„ASS & Endress + Hauser“ užbaigė „Acme“ sezoną ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)„ASS & Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 21:05 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.) „ASS & Endress + Hauser“ iškovojo dar vieną pergalę prieš „Vilmista“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.),,ASS & Endress + Hauser" nesunkiai įveikė ,,Restauratoriai & Hausa" (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:35 val.)