Vilmista vs Modesta (105:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus

2017 spalio 23 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 842

Pirmadienį, spalio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – „Vilmistos“ (0-1) ir pirmą susitikimą pirmenybėse žaidusių „Modestos“ krepšininkų.

Nors rungtynių pradžioje po D. Kielos tolimo šūvio „Modestos“ deficitas buvo vos du taškai – 10:8, tačiau tada „Vilmista“ spurtavo ir po labai greitai įgijo dviženklį pranašumą. Po E. Plentos metimo kėlinuko pabaigoje šeimininkai buvo priekyje 27:12.

Antrojo kėlinuko viduryje E. Plentos keturi taškai dar labiau įtvirtino „Vilmistos“ pranašumą – 43:20. Panašus skirtumas laikėsi visą antrą kėlinuką, kuris baigėsi įspūdingu „Modestos“ žaidėjo P. Juknevičiaus metimu nuo vidurio linijos. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 52:30.

Trečiajį kėlinuką „Modesta“ sugebėjo sužaisti lygiosiomis su priešininkais, daugiausia dėka neblogai žaidusių M. Jokubaičio ir D. Kielos. Visgi, „Vilmistos“ pranašumas ir toliau buvo soldius – 72:50.

Ketvirtajame kėlinuke „Vilmista“ puikiai naudojosi svečių klaidomis, į priekį pabėgdavo ir greitas atakas užbaigdavo tai Š.Petraitis, tai M.Vilimas, tai G.Mikėnas ir taip palengva šeimininkai perkopė ir šimto taškų ribą bei lengvai laimėjo šias rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 105:66 (27:12, 25:18, 20:20, 33:16).

Po rungtynių „Modestos“ treneris A.Duoba sakė: „na, dar nesusižaidusi truputį komanda, bet dar keletas treniruočių ir bus aiškiau, kaip seksis. Kolkas dar ne visi žinome savo užduotis aikštelėje. O rungtynėse labiausiai mums trūko susižaidimo, sakykime“.

„Vilmista“ nesunkiai įveikė „Telia“ (86:69) (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Best 4 You“ be vargo įveikė „Modestą“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Modesta“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Coca Cola“ neleido „Modestos“ krepšininkams pagalvoti apie pirmąją pergalę (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 23:01 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)