Hidraulinės sistemos vs Slepikas Motorsport (74:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74)

2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 23:16 val., peržiūros: 945

Balandžio 12d., Ketvirtadienį, A. Sabonio krepšinio centro (I salėje) įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Atkrintamosios (Didžiosios taurės), antrosios Ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp: „Slepikas Motorsport“ ir „Hidraulinės sistemos“. Pirmąsias serijos rungtynes laimėjo „Hidraulinės sistemos“ – 74:71.

Rungtynes aktyviai pradėjo abi ekipos, per pirmąsias 2 minutes į priekį įsiveržė „Slepikas Motorsport“ ekipa (10:4), tačiau greitą atsaką pateikę varžovai greit sumažino atsilikimą iki 1 taško. Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinėms sistemoms“ pavyko pelnyti tik 3 taškus, o tuo pasinaudoję „Slepikas Motorsport“ krepšininkai atsiplešė nuo varžovų dviženkliu skirtumu – 12:23. Antrąjį kėlinį „Hidraulinės sistemos“ pradėjo 6 taškais be atsako ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų, o kiek vėliau ekipas skyre vos 2 taškai, tačiau „Slepikas Motorsport“ spurtavo 8:0 ir vėl susigrąžino 10 taškų pranašumą. Pirmos pusės pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ skirtumą šiek tiek sušvelnino – 32:38.

Trečiajame kėlinyje rungtynes vis dar kontroliavo „Slepikas Motorsport“ krepšininkai, kurie likus mažiau nei 3 kėlinio minutėm turėjo susikrovę net 14 taškų pranašumą. Kėlinio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ sumažino atsilikimą iki 9 – 50:59. Ketvirtąjį kėlinį užtikrintai pradėję „Slepikas Motorsport“ padidino persvarą iki 20, bet kovingai iki paskutinių sekundžių žaidę „Hidraulinės sistemos“ krepšininkai nepasidavė ir likus mažiau nei 30 sekundžių komandas skyrė tik 4 taškai, tačiau intrigos sukurti nepavyko ir pergalę šventė „Slepikas Motorsport“ ekipa – 74:80 (12:23, 20:15, 18:21, 24:21).

„Slepikas Motorsport“ Komandos treneris: Darius Laskys:

Na, kas sekėsi, sekėsi tai, kad laimėjom, nesisekė, tai kad matomai krepšininkus kamavo jaudulys, galime vesti, sakykim, 15 taškų, bet ne, mes pasidarom sau tokias problemėles ir visą kitą, bet tai čia yra megėjų lyga ir megėjai žaidžia, mes džiaugiames, kad gavosi intriga ir mes norim, kad 3-iose rungtynėse kurias mes norim nugalėti irgi vyktu intriga.

„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Slepikas Motorsport“ lengvai įveikė „Acme“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Hipocredit.lt“ antrą kartą sutriuškino „Hidraulines sistemas“ ir žengė į Įmonių lygos finalą (87:55) (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)Svarbiais momentais pakritę tritaškiai leido „Slepikas Motorsport“ ekipai įveikti „Hidraulines sistemas“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ sutriuškino „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:27 val.)