Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Kauno technologijos universitetas (76:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 22:25 val., peržiūros: 870

Sausio 14 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ preimė svečius „Kauno technologijos universitetą“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję keturias pergales ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Kauno technologijos universitetas“ savo sąskaitoje turėjo keturias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių padžioje penkis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (5:0). Antrą minutę pirmus taškus pelnė „Kauno technologijos universitetas“ (5:2). Vėliau komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Prasidėjus penktai minutei rezultatas buvo lygus (7:7). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė rezultatyviau, o sužaidus pirmas 10 minučių nei viena komanda nebuvo įgijusi pranašumo (17:17).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu dvitaškiu (17:19). Po jo svečių puolimas užstrigo, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pelnė 11 taškų be atsako (28:19). Tik prasidėjus devintai minutei vėl taškus pavyko pelnyti „Kauno technologijos universitetui“ (28:21). Kėlinio pabaigoje šeimininkų persvara padidėjo iki 11 taškų (33:22).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, o prasidėjus penktai minutei taiklus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki 14 taškų (42:28). Vėliau šeimininkų puolimas užstrigo, o „ Kauno technologijos universitetas“ pelnė 10 taškų be atsako (42:38). Visgi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ vėl pavyko atitrūkti. Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei komandas skyrė 11 taškų (53:42). Per likusį laiką geriau žaidė „Kauno technologijos universitetas“, kuris sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (53:45.

Pirmas tris ketvirto kėlinio minutes komandos žaidė lygiai. Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Kauno technologijos universitetas“, po kurių rezultatas tapo lygus (57:58). Vėliau komandos žaidė lygiai, o pačioje kėlinio pabaigoje apsikeitusios taikliais metimais komandos turėjo žaisti pratęsimą (71:71).

Pratęsimo pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (74:73). Vėliau iniciatyvą perėmė „Kauno technologijos universitetas“. Septynis taškus svečiams pelnė V.Pliauga, kurie garantavo pergalę rezultatu 76:80.“Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pralaimėjo šeštą kartą, o „Kauno technologijos universitetas“ iškovojo penktą pergalę.

„Kauno technologijos universiteto“ žaidėjas: „Šiandien parodėme charakterį ir susiėmėme antroje rungtynių pusėje. Pratęsime svarstyklės galėjo pakrypti tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Mums labiau pasisekė.“ Paklaustas kaip pavyko pasivyti pirmaujančius varžovus, treneris atsakė: „Kai buvo 11 taškų deficitas pradėjome aktyviau gintis ir tiesiog pasiteisino mažas penketukas aikštėje.“

„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)Sezono starte „SD Ranga“ nepasigailėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos (2017 spalio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.)