Vėjų linija & Garliavos duona vs Hipocredit.lt (65:110)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Puikų puolimą pademonstravę „Hipocredit.lt“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2017 lapkričio 06 d., Pirmadienis, 20:47 val., peržiūros: 788

Lapkričio 6 d. vakarą Pilėnų pagrindėje mokykloje vyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi „​Vėjų linija & Garliavos duona“​ (1-1) su svečiais iš „Hipocredit.lt“ (2-0).

Rungtynių pradžioje „Vėjų linija & Garliavos duona“ dar bandė palaikyti svečių pasiūlytą aukštą rungtynių tempą ir kėlinuko viduryje po L. Varno tritaškio atsilikinėjo trimis taškais 13:16. Tada po tritaškį smeigė „Hipocredit.lt“ krepšininkai D.Razulis ir G.Velička, dar du tolimus metimus pridėjo M.Jakštas ir svečiai nutolo 15:32.

Antrajame kėlinuke puikiai žaidė šeimininkų krepšininkas L.Varnas, kurio dėjimas ir tritaškis su varžovo pražanga leido šiek tiek priartėti – 27:41. Bet tuomet, „Hipocredit.lt“ spurtavo ir įpusėjus susitikimui jau turėjo solidžią persvarą – 33:58.

Trečiąjį kėlinuką svečiai pradėjo spurtuodami 4:23 ir rungtynėse rezultatas jau tapo triuškinamas. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui skirtumas buvo daugiau nei dvigubai didesnis – 41:83.

Ketvirtajame kėlinuke šeši paeiliui V. Vaškevičiaus taškai šiek tiek aptirpdė svečių persvarą – 51:85. Bet tada M.Jakštas smeigė du tritaškius ir „Hipocredit.lt“ priartėjo prie šimto taškų ribos, kurią peržengė M. Špokui pataikius tritaškį. Galutinis šių rungtynių rezultatas 65:110 (15:32, 18:26, 8:25, 24:27) ir trečioji paeiliui „Hipocredit.lt“ pergalė.

Po rungtynių „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ žaidėjas V.Merkelis nedaugžodžiavo: „laimėjo stipresni“.

„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „RVG Baldai“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)