Ulmas vs Požeminės linijos ‒ POLI (71:73)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71)

2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 21:33 val., peržiūros: 758

Ketvirtadienį, gruodžio 21d., Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Ulmas“ ir svečių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų.

Pirmasis kėlinys prasidėjo ne itin rezultatyviai, tačiau komandos kovojo taškas į tašką ir nei viena ekipa neįgijo didelio pranašumo. Po pirmojo kėlinio minimalia persvara pirmavo svečiai – (16:17).

Antrąjį rungtynių kėlinį užtikrinčiau pradėjo „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkai, neleisdami daugiau kaip 3 minutes šeimininkams įmesti nei taško ir susikrovė 9 taškų pranašumą, tačiau spurtavę „Ulmo“ krepšininkai sumažino deficitą iki 2 taškų. Nei išlyginti nei persverti rezultato šeimininkų ekipai nepavyko ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi – (26:33).

Antrąją rungtynių pusę visišku dominavimu pradėjo „POLI“ ekipa, per daugiau nei 4 trečiojo kėlinio minutes sugebėjo susikrauti 17 taškų persvarą ir neleido varžovams įmesti nei taško, tačiau baigiantis trečiąjam rungtynių ketvirčiui šeimininkai pagavo svečių ekipą atsipalaidavusius ir Š.Bernatavičius smeigė 3 tritaškius per 3 „Ulmo“ atakas, o dar vieną tritaškį pridėjąs D.Maselskis ištirpdė 17-os taškų deficitą iki 3. Po trečiojo kėlinio – (50:53).

Prasidėjus ketvirtąjam rungtynių kėliniui „Ulmas“ sugebėjo persverti rezultatą ir jį išlaikė daugiau kaip pusę kėlinio, tačiau likus kiek daugiau nei 3 minutėm geriau sužaidė „POLI“ krepšininkai ir išsinešė pergalę rezultatu – 71:73 (16:17, 10:16, 24:20, 21:20).

„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.) „Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:24 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Alaina & Limobus “ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Ulmas“ krepšininkų (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.)