Omega vs Best 4 You (57:56)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“

2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 22:34 val., peržiūros: 1356

Trečiadienį, lapkričio 15 -ąją dieną, Ringaudų pradinės m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Omega“ ir svečių „Best 4 You“ komandos.

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviais išpuoliais, tačiau žaidimas klostėsi lygiai. Tik antroje kėlinio pusėje po T. Lincevičiaus dvitaškio svečiai perėmė žaidimo iniciatyvą ir atitrūko 6 taškais. Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko atriekti taškelį nuo varžovų persvaros – 13:18. Antrąjį ketvirtį „Best 4 You“ nemažino apsukų ir per tris minutes įgijo dviženklį pranašumą (15:27), tačiau po „Omegos“ minutės pertraukėlės skirtumas tarp komandų ėmė mažėti. Per likusį kėlinio laiką vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė, nors komandos ir apsikeisdavo geromis atkarpomis, bet svečiai išsaugojo apčiuopiamą persvarą – 31:36.

Po pertraukos komandų rezultatyvumas ženkliai sumažėjo, o padaugėjo klaidų ir netaiklių metimų net ir iš po krepšio. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė tie patys 5 taškai (33:38). „Best 4 You“ komanda netrukus vėl sužaidė rezultatyvią atkarpą ir įgijo dviženklį pranašumą, tačiau jo ilgai neišlaikė. S. Sakalausko vedama „Omega“ kėlinio pabaigą laimėjo 10:2 ir po trijų ketvirčių atsilikinėjo jau tik trimis taškais – 43:46. Paskutinį ketvirtį taiklais dvitaškiais pradėjo T.Žiulpa ir A.Mosčinskas ir „Best 4 You“ vėl atitrūko, o įpusėjus kėliniui jie ir vėl susikrovė dviženklę persvarą. Beveik visą likusį laiką komandos žaidė nerezultatyviai, daug klydo. Rungtynių lūžio užuomazgos prasidėjo likus žaisti pusantros minutės kai po R. Jatužio dvitaškio „Omegos“ persvara buvo jau tik 2 taškai (54:56). Svečiams užpulti nepavyko, o R.Urkis realizavo tik vieną baudos metimą ir komandas skyrė tik 1 taškas. Svečiam ir toliau nesisekė užbaigti atakos taškais, tačiau tą patį padaryti pavyko priversti ir varžovus, tačiau likus žaisti 22 sekundes sekė klaida ir netrukus pražanga, kuri siuntė D. Šliogerį prie baudų metimo linijos. Gynėjo ranka nesudrebėjo ir šeimininkai išsiveržė į priekį. Svečiai dar turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau paskutinę sekundę M. Juščiaus metimas skriejo pro šalį ir „Omega“ pavogė pergalę iš varžovų rezultatu – 57:56 (13:18, 18:18, 12:10, 14:10). Įdomu, kad „Best 4 You“ komanda šiose rungtynese pirminavo net daugiau nei 36 minutes (36 min. 16 sek.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris N.Kurklietis kalbėjo:

„Rungtynes pradėjome nesusikoncentravę, bandėme daugiau tritaškiais rinkti taškus. Antroje pusėje pradėjome daugiau akcentuoti žaidimą per baudos aikštelę, pradėjome gynyboje susistyguoti, kamuolius pradėjome rinktis, nes pradžioje buvo tragedija su lenta. Po biški, po biški ir pradėjome vytis ir grįžome į rungtynes, o pabaigoje jau pasisekė, kad paskutinio metimo nepataikė.“

Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)Užtikrintas J. Svirkos žaidimas „Celsiui“ atnešė pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:29 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:20 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)Antroje aštunfinalio rungtynėse „Lemora“ antrą kartą įveikė „Best 4 You“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:40 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)