ASS & Endress + Hauser vs Callcredit (78:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51)

2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 891

Pirmadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre vyko Įmonių lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „ASS & Endress + Hauser“ ir svečiai „Callcredit“

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Callcredit“, kurie vėliau kėlinuko viduryje pirmavo jau (7:13). Visgi svečiams pavyko priartėti ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo (17:20) svečių naudai.

Antrąjame ketvirtyje „Callcredit“ puolimas sustojo ir daugiau nei penkias minutes jiems nepavyko pelnyti taškų, tuo pasinaudoję šeimininkai įsiveržė į priekį (25:20). Vėliau rezultatas per daug nepakito ir po dviejų kėlinių pirmavo „ASS & Endress + Hauser“ rezultatu (37:32).

Trečiajame kėlinuke svečiams ir vėl nepavyko puse kėlinio pelnyti taškų, todėl šeimininkai dar labiau pabėjo (48:35). Vėliau pasikartojo antrojo kėlinio scenarijus ir rezultatas per daug nepakito po trijų ketvirčių (57:42)

Paskutiniajame kėlinuke svečiai ir vėl buvo patekę į duobę kai daugiau nei šešias minutes nepelnė taškų, to pasekoje „ASS & Endress + Hauser““ dar labiau pabėgo ir šventė nesunkią pergalę rezultatu 78:51 (17:20, 20:12, 20:10, 21:9). Jiems tai buvo aštuntoji pergalė iš devynių galimų.

„ASS & Endress + Hauser“ komandos žaidėjas A.Sutkus:

Varžybas pradėjome nenusiteikę, iš po vakarykščių varžybų šiek tiek buvo vyrai pavargę. Taip pat kaikurie vyrai nebuvo keletą varžybų, aš pats po ligos buvau, antroje pusėje vyrai susiimė, pradėjo kovoti dėl kamuolio ir pradėjome greičiau žaisti, kas pirmoje pusėje nesisekė, įsivažiavome ir tas lėmė komandos pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Rapala“ (100:62) (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ daugiau nei užtikrintai įveikė „Modesta“ ekipą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 00:30 val.),,ASS & Endress + Hauser" nesunkiai įveikė ,,Restauratoriai & Hausa" (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:35 val.),,RVG Baldai“ nesunkiai įveikė ,,Callcredit“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:21 val.)Greitos atakos leido „ASS & Endress + Hauser“ lengvai įveikti „Celsį“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:49 val.) „Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nugalėjo be noro žaidusius „Artstone“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:34 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „ASS & Endress + Hauser“ įveikė „Omegą“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:30 val.)„ASS & Endress + Hauser“ užbaigė „Acme“ sezoną ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)A. Urbono vedama „ASS Endress + Hauser“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 19:00 val.)