Požeminės linijos ‒ POLI vs Restauratoriai & Hausa (59:108)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

M. Beržansko 51 taškas leido „Restauratoriai & Hausa“ sutriuškinti „Požeminės linijos ‒ POLI“ (108:59)

2018 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 796

Kovo 8d., ketvirtadienį, A. Sabonio KC I sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės E pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir „Restauratoriai & Hausa“.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, po daugiau nei 8 pirmojo kėlinio minučiu rezultatatas buvo lygus. 3 „Restauratoriai & Hausa“ ekipos tritaškiai leido kėlinį užbaigti rezultatyviau ir pirmaujant 2 taškais – 18:20.

Antrame kėlinyje „POLI“ krepšininkų puolimas šiek tiek sustojo, o daugiau nei pusė kėlinio taškų įmetęs M.Beržanskas padidino savo komandos pranašumą iki 17 taškų – 29:46.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo duominuojant puolimu abiejose aikštelės pusėse, tačiau ir toliau savo taškų šou su komandos draugais rengęs M.Beržanskas dar atsilplėšė nuo varžvoų – 45:81.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje keitėsi ne daug kas, „Restauratoriai & Hausa“ atkakliai siekė 100-ojo taško, o „POLI“ krepšininkams rezultato sušvelninti nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas – 59:108 (18:20, 11:26, 16:35, 14:27)

„Restauratoriai & Hausa“ rezultatyviausias žaidėjas Martynas Beržanskas:

Įmetėm 108 taškus, sekėsi pult, varžovai susirinko ne pilnos sudeties, todėl gavosi daug greitu atakų, tai taip ir išėjo.

„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)G. Mickevičius pataikė 11 tritaškių ir atvedė „Rapalą“ į pergalę prieš „Požemines linijas ‒ POLI“ (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)