SD Ranga vs Artstone (47:64)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Artstone“ nutraukė „SD Ranga“ pergalių seriją (64:47)

2017 lapkričio 28 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 850

Antradienį, lapkričio 28d. , Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų „SD Ranga“ ir svečių „Artstone“ krepšininkų.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo itin nerezultatyviai, praėjus daugiau nei pusė kėlinio rezultatas buvo 5:5, tačiau sėkmingai sužaidusi likusią kėlinio dalį „Artstone“ įgijo 6 taškų persvarą – (5:11).

Antrame rungtynių ketvirtyje abejose aikštės pusėse dominavo svečiai. „SD Ranga“ ekipos puolimas strigo, šeimininkai sugebėjo sukrapštyti tik 9 kėlinio taškus, o tuo tarpu „Artstone“ ir toliau žaidė savo žaidimą. Po antrojo kėlinio užtikrintai pirmavo svečiai – (14:32).

Antroje rungtynių pusėje „SD Ranga“ susitvarkė su problemomis puolime, tačiau gynyboje vis dar liko spragų ir per trečiąjį kėlinį atsilikimą pavyko sumažinti tik 1 tašku – (32:50).

Ketvirtąjame rungtynių kėlinyje „SD Ranga“ krepšininkai dar tikrai nežadėjo kelti baltos vėliavos ir pradėjo spausdami varžovus visoje aikštėje, nors gynyba suveikė visai gerai, šeimininkų ekipai niekaip nepavykdavo sėkmingai užbaigti atakų. Likus mažiau nei 3 minutėm „SD Ranga“ atsiliko vos 7 taškais, tačiau užtikrinčiau žaidę „Artstone“ krepšininkai užbaigė rungtynes rezultatu – 47:64 (5:11, 9:21, 18:18, 15:14).

„Artstone“ ekipos atakuojantis gynėjas J.Jokšas:

Nuo pradžių pradėjom spurtuoti, varžovai prametė daug gerų metimų, anksti įgijom persvarą ir tiesiog stengėmės ją išlaikyti, šiaip trūko mūsų komandos aukštaūgių, tačiau labai gerai dėl kamuolių sukovojo T.Šiškevičius.

„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„RVG baldai“ antrą kartą įveikė „SD Rangą“ ir keliauja tolyn (2018 kovo 20 d., antradienis, 21:31 val.)Nuostabi rungtynių pradžia nulėmė „SD Ranga“ komandos pergalę (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:41 val.)„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 20 d., antradienis, 20:37 val.)