Ryterna vs Acme (85:53)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ apibėgo negausiai susirinkiusius „Acme“ krepšininkus

2017 lapkričio 08 d., Trečiadienis, 21:01 val., peržiūros: 756

Trečiadienį, lapkričio 8 -ąją dieną „Kauno energijos“ sporto salėje vyko KKL „Švyturys GO“, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Acme“.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai, bet abiejų komandų žaidime buvo nemažai broko, tačiau svečiai kiek tiksliau atakavo,dėl to kėlinuko viduryje rezultatas buvo 5:10 „Acme“ naudai. Visgi „Ryterna“ spurtavo 13:1 ir po pirmojo kėlinuko rezultatas jau buvo jų naudai – 18:11.

Antrajame kėlinuke komandos žaidė lygiai ir prabėgus septynioms žaidimo minutėm šeimininkai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą, tačiau jo ilgai išsaugoti nepavyko. Kėlinuką spurtu užbaigė svečiai ir atriekė dar porą taškelių nuo varžovų turėtos persvaros – 31:26.

Trečiajame kėlinuke išryškėjo „Ryternos“ ilgesnio suolelio pranašumas. Septyniese į rungtynes susirinkę „Acme“ krepšininkai, netrukus liko šešiese – svečiai dėl traumos prarado vieną žaidėją. Kėlinuko viduryje buvo šeimininkai vėl įgijo dviženklį pranašumą, kurį ketvirčio pabaigoje padidino jau iki saugaus 17 taškų pranašumo – 59:42.

Ketvirtajame kėlinuke svečiams dar labiau trūko kvapo, o tuo šeimininkai vieną po kitos štampavo rezultatyvias atakas ir netrukus rezultatas tapo triuškinantis. Rungtynes rezultatu 85:53 (18:11, 13:15, 28:16, 26:11) laimėjo „Ryterna“, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalę paeiliui.

Po rungtynių nugalėtojų treneris G. Kamarauskas kalbėjo:

„Rungtynes pradėjome prastai, žaidėme apsnūdę. Manau turėjom iškarto apibėgti negausiai susirinkusius varžovus. Nesusitvarkėme gynyboje, nelabai krito ir tas neleido atitrūkti. Antroje pusėje pradėjome gudriau žaisti po krepšiu išnaudojant ūgio persvarą, geriau pataikėme ir tai lėmė, kad atitrūkome.“

„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Acme“ krepšinikams (2018 sausio 20 d., šeštadienis, 19:08 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 19:37 val.)„Ryterna“ išsvaistė solidų pranašumą, bet vistiek įveikė „Artstone“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:27 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „DakraStudio“ ‒ GAGA (96:53) (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:09 val.)