Kauno MTTC ‒ Smart Team vs Kesko Senukai (44:87)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 08 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kesko Senukai“ užtikrintai įveikė savo varžovus

2018 sausio 09 d., Antradienis, 16:35 val., peržiūros: 832

Pirmadienį, sausio 8 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ bei svečių „Kesko Senukai“. Svečių ekipa jau pirmajame kėlinyje pademonstravo, kad yra stipresnė komanda šios dienos varžybos, o su vis kiekvienu kėlinuku, skirtumas tik dar labiau augo.

Pirmąjį kėlinį 10:0 spurtu pradėjo „Kesko Senukai“ ekipa. Vėliau jų puolimas ir gynyba kiek strigo ir tai leido aikštelės šeimininkams kiek sumažinti savo atsilikimą. Bet tuomet svečiai kėlinį užbaigė 16:4 spurtu ir jau turėjo įgiję triuškinantį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:29. Antrajame kėlinyje „Kesko Senukai“ jau nedemonstravo tokio puikaus puolimo, kokį demonstravo pirmajame kėlinyje. Tuo pačiu gynyba jų irgi buvo prastesnė ir komandos šį kėlinuką sužaidė apylygiai. Ryškesnių atkarpų šiame kėlinyje buvo išvengta, o skirtumas tarp komandų pasikeitė nežymiai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:46.

Trečiajame kėlinyje „Kesko Senukai“ pademonstravo gerą gynybą ir vis dažniau išbėgdavo į greitą puolimą, kur ir pelnydavo lengvų taškų. „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ šiose rungtynėse labai kentėjo nuo varžovų greitų atakų, nes tokiu būdu svečių ekipa ir susikurdavo vis solidesnį pranašumą. Skirtumas tarp komandų perkopė 30-ies taškų skirtumą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 35:66. Ketvirtasis kėlinukas teliko tik formalumas. Rungtynių nugalėtojas jau niekam nekėlė abejonių ir komandoms beliko tik sužaisti paskutinį ketvirtį. Jo metu ir vėl kiek geriau atrodė „Kesko Senukai“ ir tik dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 44:87.

Andrius Zareckis („Kesko Senukai“):
„Greitose atakose labai gerai puolėm. Kamuolių neatsikovojom, bet pataikėm geriau ir pasiekėm pergalę“.

„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)„Celsis“ užtikrintai įveikė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ krepšininkus (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Kesko Senukai“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio seriją su „Pastoliniu“ (2018 kovo 16 d., penktadienis, 20:37 val.)„Kesko Senukai“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Dakra – Košmaras“ (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:24 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)„Kesko Senukai“ po permainingos kovos palaužė „Telia“ ekipos pasipriešinimą (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:20 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai įveikė Kauno „MTTC ‒ Smart Team“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:46 val.)