Celsis vs Lietuvos geležinkeliai (94:58)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 06 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Visas rungtynes dominavę Celsis nugalėjo Lietuvos geležinkeliai

2018 kovo 06 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 625

Antradienio vakarą krepšinio mėgėjai rinkosi į Įmonių lygos vidutiniokių, komandų Celsis bei Lietuvos geležinkeliai susitikimą. Vedini trijų savo lyderių R.Drulia, J.Svirka bei M.Valatkevičius šeimininkai iškart nesvetingai truktelėjo į priekį kėlinio viduryje pirmavo jau dviženkliu pranašumu 17:7. Vis tik po šalto dušo atsigavę svečiai vedini T.Žvirblis kėlinukui besibaigiant sugebėjo kiek aptirpdyti išaugusį pranašumą ir komandos trumpam ilsėtis ėjo 21:15 pirmaujant Celsis. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pasikeitė dar labiau. Įsismaginę šeimininkai žaisdami universalų ir komandinį krepšinį pradėjo ženklei tolti, o dar ir puikiai gindamiesi netrukus pradėjo netgi triuškinti varžovus. Įgytas 24 taškų pranašumas ir dvigubai didesni skaičiai taškų grafoje daugiau nei įtikinamai rodė, kad intrigos ko gero šiose rungtynėse nebebus 48:24 po dvidešimties minučių.

Trečiojo ketvirčio pradžia virto kažkuo iš fantastikos srities arba bent jau nerealiu krepšiniu. 20-3 tokią atkarpą laimėję Lietuvos geležinkeliai atrodė, kad grįžo į rungtynes su trenksmu ir dabar jau bekompromisė kova užvirs iki pat finalinio švilpuko, tačiau kaip paaiškėjo vėliau tai tebuvo šturmas pareikalavęs labai daug jėgų. Dar iki kėlinuko galo Celsis atstatė dviženklį pranašumą, o prieš paskutinįjį ketvirtį komandas skyrė gan saugus 15 taškų deficitas. Ketvirtas ketvirtis virto tikru šeimininkų šou. Kone su kiekviena minute didindami savo pranašumą šeimininkai rungtynių pabaigoje jau triuškino rankas nuleidusius varžovus 94:58, daugiau nei įtikinama Celsis pergalė nors įnirtinga kova vykusi aikštėje sunkiai papasakoja apie galutinį rezultatą.

- Celsis vyrai džiaugėsi puikia iškovota pergale prieš turnyrinės lentelės kaimynus.

Tuo tarpu Lietuvos geležinkeliai buvo stipriai nusivylę tokiu komandos pasirodymu ir tikisi reabilituotis jau artimiausioje ateityje.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:35 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Kauno MTTC – Smart Team“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:52 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)