Bitdefender ‒ Altacom vs RVG baldai (66:91)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“

2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 956

Spalio 30 dieną į kovą stojo dvi „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių komandos – aikštės šeimininkai „Bitdefender ‒ Altacom“ ir svečiai „RVG Baldai“. „RVG Baldai“ buvo iškovoję vieną pergalę, o „Bitdefender ‒ Altacom“ buvo pralaimėję vieną kartą.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o vėliau į priekį pabėgo „Bitdefender ‒ Altacom“. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė septyni taškai (11:4). Netrukus atsigavo „RVG Baldai“, kurie pelnė 12 taškų be atsako (11:16). Netrukus „Bitdefender ‒ Altacom“ prisivijo varžovus, o sužaidus pirmas 10 rungtynių minučių komandas skyrė du taškai (18:20).

Antrą kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė 11 taškų be atsako (18:31). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Bitdefender ‒ Altacom“ (20:31). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o septintą minutę svečių persvara padidėjo iki 15 taškų (26:41). Sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė 16 taškų (28:44).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (30:47). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Bitdefender ‒ Altacom“ (36:47). Trečią minutę penkis taškus be atsako pelnė „RVG Baldai“ (36:52). Šeštą minutę spurtą pradėjo „RVG Baldai“, kurie pelnė 14 taškų be atsako (39:66). Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 23 taškai (46:69).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Ketvirtą minutę „Bitdefender ‒ Altacom“ buvo sumažinę varžovų persvarą iki 17 taškų (56:73). Aštuntą minutę „RVG Baldai“ pirmavo rezultatu (60:83). Rungtynių pabaigoje svečių persvara dar labiau padidėjo (66:91). „Bitdefender ‒ Altacom“ pralaimėjo antrą kartą, o „RVG Baldai“ iškovojo antrą pergalę.

„RVG Baldų“ treneris T.Cylikas: „Varžovai tikriausiai buvo nepasiruošę. Mes atėjome mažumoje, tuo labiau merginą turėjome sudėtyje. Tai buvo prikolas, o jie tikriausiai galvojo, kad šiandien laimės. Tiesiog šiandien gerai judėjo kamuolys, pataikėme gerai tritaškius.“ Paklaustas, kodėl sunkiai pradėjo rungtynes, treneris atsakė: „Šalta labai salėje, kėlinį su puse buvo sušalę kaulai, o paskui kaip atšilome davėme garo.“

„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.),,RVG Baldai“ nesunkiai įveikė ,,Callcredit“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:21 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„RVG baldai“ antrą kartą įveikė „SD Rangą“ ir keliauja tolyn (2018 kovo 20 d., antradienis, 21:31 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)