Kauno technologijos universitetas vs ASU & Co „AgroVIS“ (61:53)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 23:14 val., peržiūros: 867

Kovo 18 – ąją dieną, sekmadienį KTU Chemijos fakulteto sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės, aštunfinalio pirmosios serijos rungtynės tarp šeimininkų „Kauno technikos universiteto“ ir svečių „ASU & Co „AgroVIS“ komandų. Rungtynės buvo permainingos. Šeimininkai visas rungtynes turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau pergalę įtvirtino tik rungtynių pabaigoje – 61:53.

Rungtynės prasidėjo ne itin rezultatyviai, tačiau įmetus vienai komandai netrukus tuo atsakydavo ir kita. Nei vienai komandai nepavyko žymiau atitrūkti, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (8:8). Antroje kėlinio pusėje pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas ir po geriau sužaistos atkarpos jie pirmavo 17:13. Tritaškiu kėlinį pradėję „KTU“ krepšininkai šiek tiek atitrūko, tačiau komandų rezultatavumas vėl buvo žemas. Kėliniui artėjant link pabaigos svečiams pavyko priartėti vieno metimo atstumu (25:23), bet spurtu 7:0 ketvirtį užbaigę šeimininkai prieš ilgąją pertrauką jau turėjo apčiuopiamą pranašumą – 32:23.

Po pertraukos kiek geriau atrodė svečiai, kurie vėl priartėjo. Komandiškai žaidę ASU & Co „AgroVIS“ kantriai dirbo gynyboje, išnaudojo progas puolime ir likus žaisti tris minutes išsiveržė į priekį (38:39). Šeimininkai vėl kėlinuką užbaigė geriau, pataikė porą tolimų metimų ir vėl susigrąžino pranašumą į savo rankas – 46:43. Lemiamą ketvirtį šeimininkai po V. Pliaugos benefino puolime ( 11tšk. per 5 min), įpusėjus kėliniui jau turėjo dviženklį pranašumą (57:47), tačiau tai dar negarantavo pergalės. Svečiai dar bandė kabintis į rungtynes ir likus apie dvi minutes komandas skyrė tik penki taškai, tačiau tai buvo viskas, šiose rungtynėse. „KTU“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 61:53 (17:13, 15:10, 14:20, 15:10) ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė 1:0.

„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ sutriuškino negausią „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)