Pastolinis vs Ulmas (111:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Rezultatyviose rungtynėse „Pastolinis“ nepaliko vilčių „Ulmo“ krepšininkams

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 18:19 val., peržiūros: 722

Sekmadienio popietę Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namie žaidę „​Pastolinis“ su svečiais „​Ulmu“. Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys garantavo šeimininkams pergalę.

​Rungtynių pradžioje po A. Lukausko dvitaškio svečiai išsiveržė į priekį 10:6. Tačiau toliau bėgti jiems neleido tobulai likusią kėlinio dalį sužaidę šeimininkai. „Pastolinis“​ spurtavo net 27:0 ir per likusias šešias su puse minutės neleido „Ulmo“​ krepšininkams pelnyti nė taško. Šio spurto metu puikiai sužaidė šeimininkų komandos žaidėjas D.Gervickas, kuris įsūdė 3 tritaškius bei iš viso per šį laiką pelnė 13 taškų. Rezultatas po pirmojo ketvirčio 33:10.

​Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino. „Pastolinio“​ krepšininkai išlaikė rungtynių tempą, tačiau dar daugiau atsiplėšti nepavyko. Po M. Kaminsko tritaškio jie įgijo 27 taškų persvarą (46:19). Kėlinį 3 taškais laimėję šeimininkai rungtynių pertrauką pasitiko rezultatui esant 59:33.

​Po pertraukos žaidimas pernelyg nesikeitė. Komandos keitėsi taikliais metimais, todėl persvara nekito. Mažiausiai rezultatyvus ketvirtis neįplieskė jokių vilčių „​Ulmo“​ komandai šiandien pakovoti dėl pergalės. Po trijų kėlinių rezultatas – 79:51.

​Paskutinysis kėlinys buvo tik formalumas. Svečiai ir toliau vargo gynyboje bei niekaip nesugebėjo sustabdyti „​Pastolinio“​ puolimo. Šeimininkai netgi sugebėjo dar labiau padidinti savo turėtą persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 111:75.

R.Vičkačka („​Pastolinis“​):
„​Kai susirenkam, tai mes galim žaisti su bet kuo. Jau įrodėm ir pirmam rate, kai nugalėjom „​Artstone“​ komandą. Antro rato tvarkaraštis mums palankus, nes iš 9 varžybų lyg ir bus 7 varžybos sekmadieniais ir 4 ar 5 sekmadieniai namuose, nes pirmam rate tik vienas varžybas namuose turėjom. Elektrėnuose rinksimės „chebra“​, tai bet koks varžovas tikrai gai bijoti atvažiuoti.“

Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72) (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:39 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Alaina & Limobus “ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Ulmas“ krepšininkų (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:04 val.)„Pastolinis“ lengvai įveikė praretėjusias „Telia“ gretas (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)Keturiese rungtynes baigę „Vilmistos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Pastolinį“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)