Plastena vs Brentex Trailer & Partner (75:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ įveidama „Brentex Trailer & Partner“ žengė pirmąjį žingsnį finalo link

2018 balandžio 16 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 801

Pirmadienį, balandžio 16 – ąją dieną, A. Mitkaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės, ketvirfinalio pirmosios serijos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Plastenos“ ir svečių „Brentex Trailer & Partner“ komandos.

Rungtynes žymiau geriau pradėjo svečiai, kurie vos per porą minučių atitrūko 2:10, tačiau įpusėjus kėliniui po dviejų iš eilės G. Užpalio tritaškių komandas skyrė jau tik vienas metimas (10:12). Abi komandos žaidė gana atvirą krepšinį, tačiau klaidos ir netaiklūs metimai neleido nei vienai komandai atitrūkti, tik kiek sėkmingesnės kėlinio pabaigos dėka svečiams pavyko šiek tiek atitrūkti – 15:20. Antrąjį kėlinuką aktyviau pradėjo šeimininkai ir netrukus vėl kvėpavo varžovams į nugarą, o įpusėjus kėliniui G. Užpalio ir L. Kurtinaičio duetas tapo mįsle „Brentex Trailer & Partner“ komandai. Gynėjų vedami šeimininkai įpusėjus kėliniui įgijo šešių taškų persvarą (28:22). Ir toliau apsukų nemažinę „Plastenos“ krepšininkai vienu metu turėjo ir dviženklį pranašumą, tačiau jo iki kėlinio pabaigos išsaugoti nepavyko – 42:33.

Po pertraukos šeimininkams pavyko išlaikyti žaidimo kontrolę į savo rankas, tačiau įpusėjant kėliniui vos šešiese surinkę „Plastenos“ žaidėjai pradėjo strigti puolime, gynyba taip pat pradėjo braškėti ir tuo iškart pasinaudojo svečiai ir ėmė tirpdyti varžovų persvarą, kuri paskutinę kėlinio sekundę visiškai ištirpo (53:53), tačiau kėlinuką tritaškiu užbaigę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį turėjo trapią persvarą – 56:53. Ketvirtasis kėlinukas pradėjo „Brentex Trailer & Partner“ taškais, tačiau netrukus „Plastena“ pelnė 7 taškus be atsako ir vėl atitrūko (63:54). Nors svečiai ir bandė aktyviau gintis ir trupinti atakas siekiant prisivyti varžovus, tačiau šeimininkai išvengė klaidų puolime ir visą ketvirtį neprisileido varžovų pernelyg arti. Likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė septyni taškai, bet svečiams nepavyko sukurti stebuklo ir „Plastena“ laimėjo rungtynes rezultatu – 75:65 (15:20, 27:13, 14:20, 19:12), taip serijoje iki dviejų pergalių išsiverždami 1:0.

„Plastena“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 23 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (66:50) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:50 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo pirmąją aštuntfinalio pergalę prieš „Vilmista“ (67:61) (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Atkakliose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Kesko Senukai“ krepšininkus (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)Panaikinę 20 taškų deficitą „Coca-Cola“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Vilmista“ nesugebėjo išlyginti serijos rezultato ir pralaimėjo „Brentex Trailer & Partner“ (65:80) (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 17:55 val.)