Bitdefender ‒ Altacom vs Lietuvos geležinkeliai (73:55)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo įveikė „Lietuvos geležinkeliai“

2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 22:35 val., peržiūros: 710

Pirmadienį, gruodžio 4-ąją dieną, Kauno technikos profesijos mokymo centro sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko A pogrupio šeimininkų ,,Bitdefender ‒ Altacom" ir svečių ,,Lietuvos geležinkeliai". Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu, tačiau antrajame kėlinyje sužaista gera atkarpa leido aikštelės šeimininkams įgyti pranašumą. Per likusį laiką jie tvirtai laikė savo pranašumą, taip jiems padėjo iškovoti pergalę.

Pirmąjį kėlinį penkiais taškais paeiliui pradėjo aikštelės svečiai, tačiau tuomet tuo pačiu atsakė ir šeimininkai. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir pirmaujanti komanda pasikeitė kelis kartus. Visgi, ketvirčio pabaiga buvo sėkmingesnė „Bitdefender ‒ Altacom“, kuriems pavyko įgyti pranašumą. (18:15)

Antrąjį kėlinįį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai. Atsigavęs „Lietuvos geležinkelis“ sužaidė neblogą atkarpą ir sumažino atsilikimą iki 12-os taškų. (43:31)

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai palaipsniui vis labiau tolo nuo varžovų. Trečiąjį kėlinį jie pradėjo dar viena rezultatyvia atkarpa, tai pat šiam kėlinį padėjo žaidėjas M.Savickas įmetes du dvitaškius ir vieną tritaškį. (57:42)

Paskutinysis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas. Šeimininkai nestabdė puolime, o gynyboje praleido vos kelis taškus. Taip jie užtikrino pergalę (73:55)

„Bitdefender ‒ Altacom“ komandos treneris M.Mikalauskas: Pirmiausia mūsų pergalę lėmė tai, kad mus nuvertino varžovai.
Greitas puolimas, greitos atakos, nors ir turėjom problema šiandiena su neatkovotais kamuoliais, bet greitas žaidimas pagelbėjo. O šiandiena komandos lyderiai buvo D.Vilkius ir S.Mikalauskas.

„Bitdefender ‒ Altacom“ be didesnio vargo sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.),,Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai įveikė ,,Alaina & Limobus“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:02 val.)„Alaina & Limobus“ neprilygo „Lietuvos geležinkeliams“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 00:18 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai “ (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:41 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 15:10 val.)„RVG Baldai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (81:59) (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)„Best 4 You“ tritaškių lietuje paskandino „Lietuvos geležinkelių“ garvežį (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:44 val.)