Rapala vs RVG baldai (88:62)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „RVG baldus“

2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 780

Balandžio 12 dieną, 20:45 val., Kauno Švaros sporto salėje įvyko “Įmonių” lygos Didžiosios taurės pirmosios pusfinalio rungtynės tarp “Rapalos” (šeimininkai) „RVG baldų” (svečiai).

Rungtynės prasidėjo uraganiniu „RVG baldų“ puolimu, kurį vainikavo greiti du J. Tumpos ir vienas M. Gailiūno tritaškiai, po kurių svečiai pirmavo 0:9. Bet po minutinės pertraukėlės „Rapala“ iškart atsigavo ir po M. Pažėros tolimo šūvio labai greitai persverė rezultatą – 12:10. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek sėkmingiau sužaidę svečiai laimėjo pirmąjį ketvirtį 19:20.

Antrajame kėlinuke „Rapala“ pradėjo remtis didžiausiu savo ginklu – J. Pavlavičiumi, kurio puikus žaidimas po krepšiu leido šeimininkams nutolti 33:24. Nors po V. Ramono tritaškio „RVG baldai“ priartėjo iki 33:29, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkai vėl kiek atsiplėšė – 41:33.

Ir toliau vieną po kito iš po krepšio metimus metęs J.Pavlavičius „Rapalai“ leido susikrauti solidų pranašumą – 61:39. Trečiojo kėlinuko pabaigoje svečiai kiek priartėjo – 63:46.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo tiksliais I. Krukonio ir V. Adomaičio tritaškiais, kurie dar labiau įsiūbavo „Rapalos“ puolimą. Kėlinuko viduryje šeimininkai jau pirmavo 86:50. Rungtynių pabaigoje keli J. Pilecko reidai „RVG baldams“ leido kiek sušvelninti rezultatą. Galutinis rungtynių rezultatas 88:62 (19:20, 22:13, 22:13, 25:16).

G.Mickevičius („Rapala“) taip apibendrino rungtynes:

„iš pradžių mes nežaidėme savo žaidimo, kurį galime žaisti, gal varžovai bandė mus paimti emociškai, mes pasidavėme link jų, bet po to per minutę pagalvojom, kad mes esame geresni, tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Ir, iš tikrųjų, viską padarėme gerai. Bet buvo viena blogybė, kurios negalima minėti – tai yra teisėjai. Tai buvo blogiausias dalykas šiandien“.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Linas2018 balandžio 12 d., 23:27 val.
Parodyk nors vienas varžybas, kuriose jis žaidė gruodžio mėnesį. Pirmos varžybos yra sužaistos sausio 10 dieną. Visas gruodis ir sausio pradžia pagal pažymą atitinka - tuo periodu nežaidė nei KKL'e, nei KKML'e, nei MML'e. O pagal skaičių varžybų dar ne rodiklis, nes Verslo lygoje per gruodį komanda turėjo tik tris rungtynes.
Anonimas2018 balandžio 12 d., 18:13 val.
negi  kklatsakingi zmones nepatikrina tokiu faktu?ir nesupranta,kad jiems su tom pazymom i veida spjaudo..
Anonimas2018 balandžio 12 d., 18:10 val.
verslo lygoje suzaista 11 varzybu
„Rapala“ sezoną pradėjo pergale prieš „Vilmistą“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„Rapala“ įrodė savo pranašumą prieš „Padangynas.lt“ (2018 sausio 26 d., penktadienis, 00:23 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė „RVG baldai“ (69:56) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:54 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 vasario 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)