Hidraulinės sistemos vs Slepikas Motorsport (80:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Svarbiais momentais pakritę tritaškiai leido „Slepikas Motorsport“ ekipai įveikti „Hidraulines sistemas“

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 868

Pirmadienį, lapkričio 13 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ rungtynės, kuriose susitiko vieni D pogupio favoritų – „Hidraulinės sistemos“ (2-1) ir svečių teisėmis atvykę ir dar nei karto nepralaimėję „Slepikas Motorsport“ (3-0) krepšininkai.

Pirmajame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ šovė į priekį ir per keturias minutes susikrovė aštuonių taškų pranašumą – 14:6. Bet tada svečiai pataikė penkis tritaškius, iš kurių du – D.Wang ir „Slepikas Motorsport“ priartėjo – 25:21.

Antrajame kėlinuke ir toliau šeimininkai laikė kelių taškų persvarą savo dispozicijoje ir po kelių tikrai sunkių M. Markevičiaus metimų kėlinuko viduryje buvo priekyje 37:31. Bet po truputį, po truputį „Slepikas Motorsport“ ekipa priartėjo ir po paskutinę kėlinuko sekundę pataikyto J. Leonavičiaus tritaškio įsiveržė į ptiekį 40:42.

Trečiajame kėlinuke puikūs G. Šlepiko prasiveržimai leido „Slepikas Motorsport“ ekipai nutolti 46:55. Tada kelis tritaškius dar pridėjo J.Leonavičius ir svečiai jau įgijo dviženklį pranašumą – 51:64. „Hidraulinės sistemos“ kėlinuką pabaigė laimėdamos 6:0, kas leido šiek tiek priartėti – 57:64.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkams pavyko išlyginti rungtynių rezultatą 74:74. Bet rungtynių pabaigoje taiklūs V. Palaikio metimai iš toli leido „Slepikas Motorsport“ ekipai pirmauti ir nugalėti šiose rungtynėse. O rungtynės baigėsi taikliu T. Vasiliausko metimu iš vidurio aikštės. Galutinis rungtynių rezultatas 80:88 (25:21, 15:21, 17:22, 23:24). Ir toliau „Slepikas Motorsport“ lieka nepralaimėję.

G.Šlepikas („Slepikas Motorsport“):

„šiandien tiesiog kovojom visi taip kaip mokam, atidavėme visi save, gal šiek tiek tritaškiai pradžioje pakrito. Po to stengėmės atiduoti save, čia ir buvo raktas į pergalę. Visa komanda, kas išeidavo, visi lošė maksimum.“

„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)Nepralaimėjusių komandų dvikovoje „Slepikas Motorsport“ įveikė „Ryterną“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)