Kauno technologijos universitetas vs Alaina & Limobus (95:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 896

Sekmadienio vakarą Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto sporto salėje vyko Įmonių lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „KTU“ su „Alaina & Limobus“ (svečiai) krepšininkais. Rungtynėse savo pranašumą įrodė geriau žaidę šeimininkai.

​Pirmasis rungtynių kėlinys žadėjo atkaklią kovą. Komandos keitėsi vienu po kito taikliais metimais ir nei vienai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko surengti spurtą 6:0, kurio metu 5 taškus pelnė komandos lyderis V.Pliauga, ir taip šiek tiek atitolti nuo varžovų (20:16). Paskutinę minutę dvi iš eilės sėkmingas atakas surengę svečiai vėl priartėjo prie varžovų. Kėlinys baigėsi rezultatu 22:20.

​Antrajame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką. „KTU“​ stengėsi padidinti savo turimą pranašumą. Po 2 P. Kozlovo taiklių baudos metimų šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą. Tačiau V. Čypo ir J. Povilaičio vedama „​Alaina & Limobus“​ neleido pabėgti aikštės šeimininkams. Prieš ilgąją pertrauką – 46:39.

​Trečiajame kėlinyje vėl žibėjo V.Pliauga. Jis surengė 8 taškų be atsako šou pataikydamas 2 iš eilės tritaškius bei pridėdamas dvitaškį po varžovų klaidos. Tai leido „​KTU“​ susikrauti dviženklę persvarą (56:44). Likusią kėlinio dalį komandos keitėsi taikliais metimais. Po trečiojo ketvirčio rezultatas 72:60.

​Ketvirtasis kėlinys priklausė „​Kauno technologijos universiteto“​ krepšininkams. Gynyboje geriau žaidę bei puolime taškus rinkę šeimininkai nutolo nuo negausiai susirinkusių svečių. Net tris tritaškius šiame kėlinyje pataikė T.Kivaras („KTU“) taip padėdamas tašką rungtynėse. Rezultatu 95:71 rungtynes laimėjo „KTU“​ krepšininkai.

„​Kauno technologijos universiteto“ žaidėjo Tomo Kivaro komentaras po pergalingų rungtynių:
„​Susirinko daug žmonių, varžovai gal pavargo. Žaidėm savo malonumui, tai toks ir rezultatas. Pradžioj nelabai gerai pataikėm, bet laimėjom.“

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima liniją“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Telia“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ pratęsime palaužė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.)