Omega vs Bitdefender ‒ Altacom (89:75)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 16:07 val., peržiūros: 715

Sekmadienio popietę Sabonio krepšinio centre vyko Įmonių lygos pirmosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidusi „Omega“ su „Bitdefender ‒ Altacom“ (svečiai). Sėkmingiau sužaista antroji rungtynių dalis leido „Omegai“​ iškovoti pergalę.

​Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo. Po pirmųjų 4 minučių jie išsiveržė į priekį rezultatu 13:3. Tačiau tada 2 iš eilės tritaškius smeigęs S.Mikalauskas neleido tolti „Omegos“​ krepšininkams. Po pirmųjų 10 minučių – 17:13.

​Antrajame kėlinyje „Bitdefender ‒ Altacom“​ dar labiau priartėjo prie varžovų. Tačiau šeimininkai taip pat nesnaudė ir gerai sužaidę pusantros minutės atkarpą vėl susikrovė dviženklį pranašumą – ​34:24. J.Keršys įsmeigė tritaškį, o 2 iš eilės sėkmingas atakas užbaigė S.Sakalauskas ir prieš pertrauką – 41:31.

​Antroji rungtynių pusė prasidėjo svečių atkarpa 10:0. Tai jiems leido priartėti prie varžovų iki 2 taškų. M.Savickas pelnė 7 taškus iš eilės savo komandai šio spurto metu. Ketvirtasis kėlinys žadėjo intrigą, nes komandos žaidė apylygiai. Po trijų kėlinių trapi šeimininkų persvara – ​57:53.

​Paskutinysis ketvirtis prasidėjo įspūdingai. „Omega“​ komandos krepšininkai tiesiog tobulai metė iš trijų taškų zonos. Pirmąsias tris atakas užbaigė taikliais trijų taškų vertės šūviais. Ši atkarpa leido nebepavejamai pabėgti šeimininkams, kurie per lemiamą ketvirtį įmetė net 8 tritaškius. Tiesiog nesustabdomai žaidė S.Sakalauskas, kuris sugebėjo surinkti trigubą dublį. Rungtynės baigėsi rezultatu - 89:75.

N. Kurkliečio („Omega“​) komentaras po pergalės:
„​Kažko nusiteikimas pradžioj buvo labai prastas. Tris kėlinius tampėmės, paskui ketvirtame jau pyktis paėmė ant savęs. Pradėjom nuo gynybos, pasidarėm rezultatą. Kitose kovose reikia nuo pradžių nusiteikt. Kai jau pradėjom žaisti, tai viskas kaip ir gerai. Kitose rungtynėse, žinoma, tikimės pergalės, tačiau reikia geriau sužaisti pradžią, neatsipalaiduoti, nes vėliau gali būti nervų karas.“

Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Alaina & Limobus“ nutraukė 5 iš eilės pralaimėtų rungtynių seriją ir iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (63:53) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:28 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)Šešiese susirinkusi „Omega“ išvargo pergalę prieš „Remza & Langvila“ (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:45 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)