Ryterna vs Hidraulinės sistemos (95:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 21:13 val., peržiūros: 1030

Spalio 25 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Ryterna“ priemė svečius „Hidraulines sistemas“. „Ryterna“ buvo iškovoję vieną pergalę, o „Hidraulinių sistemų“ sąskaitoje buvo taip pat viena pergalė.

Rungtynes geriau pradėjo „Ryterna“. Sužaidus pirmas tris minutes šeimininkai gynėsi be klaidų, o rezultatas buvo 11:0. Po „Hidraulinių sistemų“ minutės pertraukėlės svečiai pelnė pirmuosius taškus (11:2). Šeštą minutę komandas skyrė 14 taškų (18:4). Netrukus spurtą pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios pelnė septynis taškus be atsako (18:11). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (24:16).

Antro kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė devyni taškai (34:25). Įpusėjus kėliniui vienuolikos taškų persvarą turėjo „Ryterna“ (40:29). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, bet baigiantis kėliniui du taiklūs „Ryternos“ tritaškiai pasiekė tikslą, po kurių šeimininkų persavara padidėjo iki 15 taškų (50:35).

Antro kėlinio pirmas dvi minutes komandos žaidė lygiai (55:41). Ketvirtą minutę „Hidraulinės sistemos“ sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (55:45). Netrukus „Ryternos“ persvara pradėjo augti. Devintą minutę komandas skyrė 18 taškų (67:49). Kėlinio pabaigoje „Ryterna“ išsaugojo solidžią persvarą (73:53).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė „Ryterna“ (78:53). Septintą minutę komandas skyrė 24 taškai (87:63). Vėliau spurtą surengė „Ryterna“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (95:63). Baigiantis rungtynėms „Hidraulinės sistemos“ pataikė du metimus ir sumažino varžovų persvsarą iki 28 taškų (95:67). „Hidraulinės sistemos“ pralaimėjo pirmą kartą, o „Ryterna“ pasiekė antrą pergalę.

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Priešininkai stiprūs, patyrę. Buvome nusiteikę rimtai kovai. Pirmoje rungtynių pusėje atrodė taip ir bus, bet vėliau pavyko pataikyti, pakrito tritaškiai. To pasekėje atitrūkome ir neleidome varžovams pasivyti.“ Paklaustas, ar nesitikėjo sunkios kovos, treneris atsakė: „Tikėjomės, pirmoje pusėje taip ir buvo. Po ilgosios pertraukos pataikėme ne vieną tritaškį, o varžovai nuleido rankas. Tiesiog gal jie taip nustojo kovoti.“

„Padangynas.lt“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „DakraStudio“ ‒ GAGA (96:53) (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:09 val.),,Callcredit" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Hidraulinės sistemos" (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Hipocredit.lt“ pirmose pusfinalio rungtynėse tiesiog nušlavė „Hidraulines sistemas“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:36 val.)