Lemora vs Artstone (64:58)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora“ atsitiesė rungtynėse prieš „Artstone“ bei iškovojo pergalę

2017 spalio 17 d., Antradienis, 00:05 val., peržiūros: 1035

Pirmadienį, spalio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Lemoros“ bei svečių „Artstone“. Didžiąją rungtynių dalį „Artstone“ atrodė pranašesnė komanda šiose rungtynėse ir įpusėjus trečiajam kėliniui turėjo solidų dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet „Lemora“ įgavo antrąją kvėpavimą, pavijo savo varžovus, o vėliau ir persvėrė rezultatą ir turėtą pranašumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, tačiau greitai pirmaujanti komanda pasikeitė. „Artstone“ surengė 9:2 spurtą, kuris leido jiems persverti rezultatą ir įgyti kiek saugesnį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:19. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo „Lemora“ bei sumažino savo atsilikimą iki minimalaus. Vėliau jiems buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai, bet staiga jie krito į šiokią tokią duobę, kuo pasinaudojo svečių ekipa ir susigrąžino turėtą pranašumą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:35.

Trečiąjį kėlinį „ant bangos“ pradėjo „Artstone“ ekipa. Jie spurtavo 11:2 ir tokiu būdu įgijo 14-os taškų pranašumą. Tačiau po tokios geros atkarpos sekė ypatingai bloga atkarpa ir jie per likusias penkias su puse minutės nesugebėjo pelnyti nė taško. Tuo kaip mat sugebėjo pasinaudoti „Lemoros“ ekipa, kuri pelnė 11-ą taškų be atsako ir tokiu būdu sugrįžo į rungtynes. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 43:46. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai nemažino apsukų, o juos į priekį vedė D.Mockus, kuris per trumpą atkarpą įsmeigė keturis tolimus metimus ir leido savo ekipai įgyti septynių taškų pranašumą. Vėliau „Artstone“ gana sėkmingai tvarkėsi su pastaruoju gynyboje, o tai kiek išmušė iš vėžių „Lemoros“ ekipą, kuri per kiek daugiau nei tris minutes nepelnė nė taško, bet gerai jiems tai, kad patys praleido vos keturis. Tuomet labai svarbų tolimą metimą pataikė R.Žalys ir „Lemoros“ ekipai pavyko vėl kiek atitrūkti nuo savo varžovų. Kitoje aikštelės pusėje „Artstone“ suklydo, o tuo pasinaudojo šeimininkai, kurie pelnė dar du taškus ir taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 64:58.

Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Lemora“ nepaliko jokių šansų „Enerstena“ (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Slepikas Motorsport“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Hipocredit.lt“ puolimo mašina pervažiavo „Artstone“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„Ryterna“ išsvaistė solidų pranašumą, bet vistiek įveikė „Artstone“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:27 val.)