Coca-Cola vs Rapala (43:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

,,Rapala" lengvai įveikė ,,Coca - Cola"

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 20:50 val., peržiūros: 684

Sekmadienį, lapkričio 19-ąją dieną, Kauno technikos profesijos mokymo centro sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko C pogrupio šeimininkų ,,Coca – Cola" ir svečių ,,Rapala".

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti, taigi, pirmasis kėlinys baigėsi lygiai (6:6).

Antrasis kėlinukas prasidėjo tai pat taškas į tašką (8:8), (13:13). Bet įpusėjus rungtynėms, svečių komanda parodė savo pranašumą ir įsiveržė į priekį (16:33).

Trečiasis kėlinys prasidėjo ,,Rapala““ komandos naudai, jie dar padidino taškų persvara savo naudai., o ,,Coca – Colos“ komandai šis kėlinys neatnešė didelio džiaugsmo. (30:47)

Ketvirtajame kėlinį jau buvo aiškų, kas laimės šias rungtynes , didesnį savo norą laimėti parodė ,,Rapala" komanda(43:67).

,,Rapala" komandos treneris G.Mickevičius: Buvo paklaustas, kas lėmė šiandienos pergalę, treneris atsakė: Iš tikro nežinau, gal nebuvom labai stipriai susikaupe varžyboms, atėjom, kad reikėjo ateiti sekmadienį, dar toks vėlus vakaras ir nedaug mūsų susirinko, bet pataikymas lėmė mūsų pergalę.

„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Rapala“ įveikė „Coca-Cola“ ir žengė į ketvirtfinalį (94:75) (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 21:01 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)