Coca-Cola vs Modesta (85:60)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca Cola“ neleido „Modestos“ krepšininkams pagalvoti apie pirmąją pergalę

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 23:01 val., peržiūros: 797

Gruodžio 3 d. vakarą, Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės tarp „Coca-Cola“ (3-3) ir „Modesta“ (0-5) ekipų.

Rungtynių pradžioje D.Balsys, P.Juknevičius ir P.Marozas smeigė po tritaškį ir „Modesta“ įsiveržė į priekį – 6:9. Tačiau nuo tada jų puolimas sustojo, „Coca Cola“ spurtavo ir pirmąjį kėlinuką laimėjo 22:15.

Antrojo kėlinuko viduryje V.Stočkus pataikė du tritaškius iš eilės ir „Coca Cola“ nutolo 38:22. Turimą šešiolikos taškų pranašumą šeimininkai išlaikė iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos, kurią laimėjo 44:28.

Trečiajame kėlinuke puikią atkarpą sužaidė „Coca Cola“ krepšininkas R.Mačiulaitis, po kurio metimų šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą – 57:34. „Modesta“ arčiau nesugebėjo priartėti, o po trijų kėlinukų jų deficitas buvo dvidešimt taškų – 64:44.

Ketvirtajame kėlinuke D. Kielos ir D. Balsio tritaškiai sumažino šeimininkų persvarą iki 64:51. Bet solidžiau rungtynių pabaigą sužaidę „Coca Cola“ krepšininkai dar labiau nutolo ir įtvirtino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 85:60 (22:15, 22:13, 20:16, 21:16).

A.Duoba („Modesta“):

„mes tai realiai net nelaikom, kad pralaimėjom. Mūsų žaidimas gerėja, nes varžovų komanda nepati silpniausia buvo. Turime trenerį, su kuriuo kiekvieną savaitę dirbame.“

„Vilmista“ lengvai įveikė debiutantus „Modestos“ krepšininkus (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Brentex Trailer & Partner“ sutriuškino „Modestos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ įveikė „Modestą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Coca-Cola“ iškovojo lengvą pergalę (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 23:29 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Rimo & Patikima linija“ be didesnio vargo sutriuškino „Modestos“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Coca‒Cola“ pranoko kovingą „Celsio“ komandą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:10 val.)„Coca-Cola“ tolimais metimais sudraskė „Vilmista“ gynybą (94:73) (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 23:02 val.)Vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)