Coca-Cola vs Rapala (75:94)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Rapala“ įveikė „Coca-Cola“ ir žengė į ketvirtfinalį (94:75)

2018 kovo 18 d., Sekmadienis, 21:01 val., peržiūros: 621

Kovo 18d., sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Atkrintamosios, Aštuntfinalio rungtynės tarp: šeimininkų – „Coca-Cola“ ir svečių – „Rapala“. Pirmąsias serijos rungtynes užtikrintai laimėjo „Rapala“ (71:107).

Jau nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Rapala“ įsiveržė į priekį ir praėjus daugiau kaip pusei pirmojo kėlinio jau turėjo susikrovę 10 taškų pranašumą. 4 I. Krukonio tritaškiai leido svečiams atsiplėšti solidžiu 15 taškų skirtumu – 17:32.

Antrame kėlinyje „Rapala“ puolimas šiek tiek sustojo, tačiau savo pranašumo svečiai neišbarstė ir padidino dar 2 taškais – 31:48.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo abiejų komandų užtikrintu puolimu. Tiek „Rapala“ tiek „Coca-Cola“ trečiąjį kėlinį žaidė itin rezultatyviai, tačiau šeimininkams nepavyko nei kiek sumažinti atsilikimo – 60:79.

Ketvirtame kėlinyje keitėsi ne daug kas, anksti pranašumą igiję „Rapala“ sugebėjo išlaikyti savo persvarą ir užbaigė aštuntfinalio seriją 0:2 – 75:94 (17:32, 14:16, 29:31, 15:15).

„Rapala“ Komandos treneris: Gediminas Mickevicius:

Po 5 metų pagaliau ir mum pasisekė išeiti iš pirmo etapo. Ištikrųjų nuo pradžių neblogai pataikėm, Ignas sumetė savo metimus ir iškart įgavom didelę persvarą ir automatiškai toliau viskas gavosi lengviau.

„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)„Coca-Cola“ iškovojo lengvą pergalę (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 23:29 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)Šalto dušo gavusi „Rapala“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:03 val.)Permainingose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (62:55) (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:00 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.),,Rapala" lengvai įveikė ,,Coca - Cola" (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:50 val.)