ASU & Co „AgroVIS“ vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (86:77)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 06 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą

2018 sausio 06 d., Šeštadienis, 15:54 val., peržiūros: 709

Sausio 6 d., šeštadienį, A. Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės, F pogrupio reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „ASU & Co „AgroVIS“ ir svečių – „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandų.

Rungtyniu pradžią žymiai geriau pradėjo šeimininkai, o juos į priekį vedė keturis tolimus metimus pataikęs A.Stanevičius. „ASU & Co „AgroVIS“ komanda užkūrė tikrą pasiutpolkę puolime per kėlinuką pelnė 31 tašką, tačiau varžovų ekipa jų nepaleido pernelyg toli, pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi – 31:21 šeimininkų naudai. Antrame rungtynių kėlinuke svečių krepšininkai žaidė per savo vidurio puolėjus J. Kajoką ir M. Patašių ir tai leido sumažinti deficitą iki vienženklės atžymos. Nors antrąjį kėlinį laimėjo svečiai, namų ekipa užbaigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami – 22:24.

Antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo užtikrinčiau, neleisdami priešininkams rinkti taškų, tačiau pirmoje kėlinio pusėje ir jų puolimas strigo. Įpusėjus kėliniui gynyba ir užtikrintas A. Sveticko žaidimas leido „ASU & Co „AgroVIS“ ekipai susikrauti 16 taškų pranašumą. Po trijų ketvirčių ir toliau priekyje buvo šeimininkai – 71:57. Svečiai dar tikrai nekėle baltos vėliavos ir ketvirtąjame kėlinyje dar bandė kabintis į varžovus, tačiau strigo tiek gynyba, tiek puolimas ir pastangų perimti rungtynių kontrolę į savo vadžias neužteko. Šeimininkai ramiau sužaidė paskutines minutes ir iškovojo pergalę rezultatu – 86:77.

„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)Dienos rungtynėse „RVG baldai“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus ir atėmė iš jų antrąją vietą grupėje (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ neatsilaikė prieš lygoje neklumpančius „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 kovo 23 d., penktadienis, 21:39 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepalaužė Slepikas Motorsport (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 18:50 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)Lygių komandų rungtynėse „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:38 val.)