Vėjų linija & Garliavos duona vs Alaina & Limobus (88:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 21:32 val., peržiūros: 780

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidusi „​Vėjų linija & Garliavos duona“​ su „Alaina & Limobus“​. Permainingose rungtynėse pergalę pasiekė šeimininkai.

​Pirmajame rungtynių kėlinyje po spurto 9:0 šeimininkai nutolo 17:8. Tačiau varžovams įsibėgėti neleidę svečiai kėlinio pabaigoje kiek aptirpdė atsilikimą. Ketvirtį dviem taikliais dvitaškiais užbaigęs V.Čypas priartino „​Alainą & Limobus“​ iki 4 taškų. Kėlinys baigėsi rezultatu 21:17.

Antrasis kėlinys vyko permainingai. Komandos keitėsi taikliais metimais. Svečiai buvo išsiveržę į priekį ir didžiąją kėlinio dalį pirmavo keliais taškais. Tačiau ketvirčio pabaiga priklausė šeimininkams, kurie pelnė 8 taškus be atsako bei įgijo 3 taškų pranašumą. Po kėlinio rezultatas – 43:40 „​Vėjų linijos & Garliavos duonos“​ naudai.

​Antroji rungtynių pusė žadėjo intrigą. Kėlinio pradžioje spurtavę šeimininkai po taiklių L. Varno bei D. Bartkaus dvitaškių susikrovė solidžią 16 taškų persvarą. Tačiau tai neleido lengviau atsipūsti. Tris iš eilės atakas 2+1 užbaigęs J.Povilaitis priminė apie save bei priartino svečius iki apčiuopiamo 8 taškų skirtumo. Trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu 68:60.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė arši kova. Pajutę, kad dar gali kabintis į šias rungtynes, svečiai stengėsi persversti rungtynių rezultatą. Atlaikę svečių šturmą bei užtikrintai laikę kontrolę savo rankose šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 88:80.

V.Merkelis („​Vėjų linija & Garliavos duona“) nedaugžodžiavo:
„Rungtynės mums nebuvo labai nervingos. Susitiko dvi panašaus lygio komandos. Pas mus buvo keli lyderiai, turėjom ūgio persvarą ir laimėjom“​.

Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Įtemptose rungtynėse „Telia“ komandai nepavyko įkąsti „Alaina ‒ Limobus“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ užtikrintai nugalėjo „Lietuvos geležinkelius“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 21:12 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)