Artstone vs Best 4 You (62:66)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Artstone kiek netikėtai pripažino Best 4 You jėgą

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 509

J.Dobkevičiaus progimnazijoje pirmadienio vakarą santykius aiškinosi Įmonių lygos komandos Artstone šeimininkų teisėmis priėmė Best 4 You. Nors pirmąjį rungtynių tašką pelnė Best 4 You žaidėjas M.Juščius netrukus šeimininkai perėmė iniciatyvą ir po J.Jokšas tritaškio jau pirmavo 7:2. Permainingas ir nerezultatyvus pirmasis ketvirtis baigėsi vyraujant pusiausvyrai 12:12. Antrajame ketvirtyje vedini savo puolimo lyderio J. Jokšo Artstone sunkiai, bet perėmė iniciatyvą ir komandos pertraukai skirstėsi 30:24 pirmaujant šeimininkams.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 7:0 ir po taiklios R.Šimanskas baudos vėl 30:31 priekyje buvo Best 4 You kolektyvas. Pirmaujančios komandos keitėsi permainingai ir nuolat iki pat paskutinės trečiojo ketvirčio minutės, o kėlinį sėkmingiau užbaigė taiklus Best 4 You žaidėjo R.Savulis tritaškis 41:44. Sužaidus šešias ketvirtojo ketvirčio minutes svečiai po gražaus M.Juščius prasiveržimo įgijo rekordinę dviženklę persvarą 48:60. Nors atrodė, jog visi koziriai Best 4 You rankose, jų varžovai net neketino pasiduoti. L.Steponavičius, J.Jokšas ir M.Jusčius pastangomis likus 22 sekundes komandas skyrė vos du taškai 62:64. Nors rungtynių pabaigoje Artstone turėjo dar ne vieną šansą išlyginti ar net persverti rezultatą visos atakos baigėsi netaikliais metimais, o porą taškų baudų metimais pridėję svečiai šventė gražią ir saldžią pergalę 62:66.

Po rungtynių pakalbintas Best 4 You žaidžiantysis treneris V.Lincevičius sakė: – Patenkinti pergale, taip jau išeina, kad ko gero silpniausia komanda laimėjo prieš vieną stipriausių komandų, tai ką čia ir bepridursi. Viskas tuom pasakyta. sėkmė šiandien buvo mūsų pusėje.

Artstone savos sienos nepadėjo nugalėti Pastolinis komandos (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 00:13 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Best 4 You“ turėjo pripažinti „Lemoros“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:49 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Artstone“ nutraukė „SD Ranga“ pergalių seriją (64:47) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 23:03 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)Ketvirtame kėlinyje „Artstone“ įveikė „Enersteną“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)