ASU & Co „AgroVIS“ vs RVG baldai (85:77)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 03 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & Co „AgroVIS“ perlaužė rungtynių eigą ir iškovojo pergalę prieš „RVG Baldai“ krepšininkus

2018 vasario 03 d., Šeštadienis, 14:03 val., peržiūros: 611

Vasario 3 dieną, 12:45 val., A. Stulginskio universiteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „RVG Baldai“ (svečiai). Abi komandos susirinko labai negausiai, vos po šešis žaidėjus, o pats žaidimas vyko gana permainingai. Pirmoje rungtynių dalyje daug geriau atrodė „RVG Baldai“, kurie ilgą laiką turėjo dviženklį pranašumą, bet po ilgosios pertraukos šeimininkai atsitiesė, perlaužė rungtynių eigą ir patys pabėgo tolyn, pasiekdami pergalę rezultatu 85:77 (12:15, 15:22, 23:13, 35:27).

Rungtynių pradžioje komandos labai sunkiai įsibėgėjo, buvo daug netaiklių metimų, o rezultatas augo labai iš lėto. Vis tik „RVG Baldai“ atrodė kiek agresyviau, geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių ir ėmė tolti. Skirtumas antrojo kėlinuko metu tapo dviženklis, o taškų badą jaučiantys šeimininkai vis dar buvo itin nerezultatyvūs. Prasidedant ilgajai pertraukai „RVG Baldai“ pirmavo rezultatu 27:37.

Po ilgosios pertraukos komandos tarsi apsikeitė vietomis, dabar jau ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjai atrodė daug užtikrinčiau, sėkmingai provokavo pražangas ir nepastebimai išlygino rezultatą. Tačiau čia „RVG Baldai“ žaidėjų bėdos nesibaigė, komanda atakavo tiesiog tragiškai ir paleido priešininkus tolyn. Galiausiai šeimininkai nutolo per dviženklį skirtumą. „RVG Baldai“ griebėsi paskutinio šiaudo – pražangų taktikos. Komanda kiek sumažino atsilikimą, bet vis tik skirtumas buvo tiesiog per didelis. ASU & Co „AgroVIS“ atsilaikė ir išsaugojo pergalę savo rankose 85:77.

ASU & Co „AgroVIS“:

„antroje rungtynių dalyje turbūt išsaugojome daugiau jėgų nei varžovai, todėl perlaužėme rungtynių eigą. O šią pergalę komanda skiria treneriui kurio labai laukia grįžtant.

„ASU & Co „AgroVIS“ turėjo paprakaituoti prieš „Telia“ (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 01:15 val.)J. Pilecko taškai rungtynių pabaigoje atnešė pergalę „RVG Baldai“ komandai (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 22:01 val.)ASU & Co „AgroVIS“ paliko be pergalių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipą (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė „RVG baldai“ (69:56) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:54 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)ASU & Co „AgroVIS“ nepalaužė Slepikas Motorsport (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 18:50 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti visa galva stipresnių Slepikas Motorsport pranašumą (2017 gruodžio 09 d., šeštadienis, 15:47 val.)